Vstoupit zdarma do kurzu 3 kľúče k Vášmu životu
(při prvním vstupu do kurzu je třeba provést bezplatnou registraci, po kliknutí tedy budete požádáni o vyplnění jména/přezdívky, e-mailu a hesla, ihned poté Vám bude kurz zpřístupněn)

 

3 kľúče k Vášmu životu – parametry kurzu:

Téma kurzu: V tomto video tréninku zjistíte 3 svoje nejsilnější schopnosti, které máte v sobě už dnes. Pokud jich začnete efektivně využívat, Váš život bude o mnoho lepší.
Cílová skupina: Všichni, kteří chtějí radikálně změnit svůj přístup k životu a uvědomit si svou vlastní podstatu.
Délka kurzu: 12 kapitol, průměrná doba každé 20 minut
Další info: Možnost diskuze s lektorem na stránkách kurzu.
Požadováno: Jméno (bez příjmení), e-mail
Lektor: František Kozáček
Hodnocení:
Ohodnoťte prosím tento kurz

3 kľúče k Vášmu životu – textový přepis videa:

Vítejte ve video kurzu, který Vám představí tři klíče, pomocí kterých si odemknete dveře k Vašemu lepšímu životu. I když jsme se ještě osobně nesetkali, tak mám pocit, že Vás již znám. Jsem si jistý, že hluboko ve svém nitru jste přesvědčeni, že Váš život může být o hodně lepší, než byl do teď. Bez ohledu na to, kde se momentálně ve svém životě nacházíte, bez ohledu na to, jak dobře se Vám daří, vím, že chcete od života víc.

Jmenuji se František Kozáček a jsem rád, že se díváte na toto video právě Vy, protože v tomto video kurzu se dozvíte, že Váš život může být a bude o mnoho lepší než byl do teď. Tento video kurz je jednoduše pro každého, kdo chce získat ve svém životě více. Více lásky, více peněz, více radosti, více vnitřní pohody, jednoduše více toho, po čem toužíte. Je úplně v pořádku, že chcete ve svém životě více, je úplně v pořádku, že toužíte po lepší kvalitě svého života. I já to chci a v tom jsme stejní. Toužit ale nestačí, když to myslíte vážně, tak je potřeba pro to i něco udělat, konat, otevřít svému štěstí dveře a jít mu naproti. Takto získáte to, co chcete a o čem zatím jenom sníte.

Tento video kurz Vám pomůže odemknout dveře k Vašemu lepšímu životu, dá Vám do ruky mapu a připraví Vás na cestu, abyste sami byli schopni dosáhnout svého cíle, abyste dosáhli ve svém životě to, po čem toužíte. Chcete rychlé auto? Chcete víc peněz? Chcete příjemný domov a milujícího partnera? V tomto video kurzu se dozvíte, jak dosáhnete to, co chcete. A Vy to zvládnete. Využijete k tomu tři svoje schopnosti, které máte v sobě už dnes. A když je začnete efektivně používat, přesednete z kola do Ferrari.

Rok 2011 byl pro mě zlomový. Byl jsem v období, kdy jsem byl nespokojený se svým vlastním životem. Cítil jsem, že sedím na klínu, který mě už dlouho píchal do zadku, práce mě nebavila, byl jsem obklopený nesprávnými lidmi, nebyl jsem šťastný a věděl jsem, že potřebuji něco změnit. Začal jsem studovat od těch nejlepších světových učitelů osobního rozvoje jako je Jack Canfield, Tony Robbins, Brian Tracy, Napoleon Hill a dalších. Obzvlášť jsem vděčný za knihu Debordelizace hlavy od Ivo Tomana, která byla moje úplně první. Právě ona ve mně zapálila jiskru, kterou jsem potom změnil na pořádnou vatru. Zúčastnil jsem se mnohých seminářů a tréninků, poslouchal stovky hodin audio tréninků, přečetl desítky knih, investoval jsem více jak 5 000 eur v jednom roce do mého rozvoje. Jednoduše začal jsem žít svůj život jinak. Na každém kroku jsem se setkával s tím, že je potřeba mít v životě cíle, hodnoty, vizi a jak účinné jsou vizualizace nebo meditace. Ano, můžu potvrdit, že tyto techniky a strategie jsou velmi účinné a důležité. Ale co je za tím? Co je ta pointa osobního rozvoje? Pochopil jsem, že celý osobní rozvoj je postavený právě na třech klíčových schopnostech. Které to jsou? Dozvíte se už za chvilku v kurzu. Podělím se v něm právě s Vámi o tyto moje zkušenosti, vědomosti a poznání.

Vstupte zdarma do video kurzu 3 klíče k Vašemu životu a získejte tyto cenné informace. Všichni máme sny, všichni také máme v sobě tyto 3 klíčové schopnosti a jak dobře je používáte, přesně tak vypadá Váš život.

Pokud Vás toto téma zaujalo, poslouchejte dále a nenechte si ujít tuto skvělou příležitost, jak získat od svého života víc. Odpovězte si upřímně na otázku. Jaká je kvalita mého života? Představte si stupnici od jedné do deseti. Deset znamená, že Vaše kvalita života je super, že jste maximálně spokojení a jedna znamená opak. Kde se na této stupnici nacházíte právě teď? Co když existuje způsob, jak se můžete dostat do bodu deset? Vstupte zdarma do kurzu a dozvíte se to. Je na Vás, zda budete svůj život žít tak, jako do teď, nebo se rozhodnete něco změnit. Jedině Vy umíte posoudit kvalitu svého života a jedině Vy umíte zvýšit jeho kvalitu. Začít z absolutní nuly a začít získávat víc toho, co chcete, můžete už dnes. Je jedno, jestli máte jasnou vizi svého života, nebo zatím ani nemáte představu, co byste chtěli. Je jedno jestli jste právě skončili školu nebo jste už desítky let v praxi. Přihlaste se do video kurzu právě teď, protože tato možnost už nemusí být, až se příště vrátíte.

Celý kurz bude mít tři části, v každé jedné části Vám představím jeden klíč, jednu z Vašich schopností. Takto získáte ucelený obraz o svých třech nejdůležitějších schopnostech. Tyto schopnosti jsou Vašimi nejsilnějšími zbraněmi. Uchopíte je pevně do rukou a začnou Vám pomáhat, abyste získávali ve svém životě všechno, co chcete. V třetí části zodpovím ty nejčastější otázky, se kterými se setkávám. Jestli se Vám tyto informace líbí, zbystřete svoji pozornost právě teď. Právě teď je ten správný čas, abyste nechali svůj potenciál explodovat. Každý den, který ztratíte je už nenávratně pryč. Už dnes si tvoříte svoji budoucnost. Pokud vážně chcete od života víc, vstupte zdarma do kurzu právě nyní.

Těším se na Vás, Váš trénink začíná právě teď.

Vstoupit zdarma do kurzu 3 kľúče k Vášmu životu