Čínština pro samouky

Vyzkoušet ukázkový kurz ZDARMA
(před samotným spuštěním kurzu budete vyzváni k zadání e-mailu)

 

Čínština pro samouky – parametry kurzu:

Téma kurzu: Naučte se čínštinu od úplných základů, zvládnete základní slovní zásobu a konverzaci, objevíte jednoduchost tohoto jazyka.
Cílová skupina: Úplní začátečníci.
Délka kurzu: 13 kapitol
Rozsah kurzu: Úvod do čínského jazyka
Slovní zásoba
Tóny
Pchin-jin
Větná struktura
Osobní zájmena
Představení
Odkud jsi?
3 gramatické jevy
Jídlo a restaurace
Děkuji, není zač
Máš toho hodně?
Pozdravy a jak začít hovor
Otázková slova
Nejčastější příjmení
Slova, která se hodí znát, ale není dobré je často používat
Poslech a opakování
Kvalita kurzu: Získáte neomezený přístup k online kurzu Čínština pro samouky. Naučíte se jazyk budoucnosti a budete tak zlepšovat své kognitivní schopnosti. Poslouží Vám jak pro osobní, tak pro profesní rozvoj.
Záruka: Garance vrácení peněz bez udání důvodu do 30 dnů.
Požadováno: Pouze e-mail
Lektor: Libor Mattuš
Hodnocení:
Ohodnoťte prosím tento kurz

Čínština pro samouky – popis kurzu:

Čínština je v posledních letech velice vyhledávaný jazyk pro denní mluvení v zaměstnání nebo mezi přáteli. Ačkoliv se to nezdá, tak počet čínsky mluvících lidí, je na světě okolo 1,2 miliardy, což znamená jednoznačné první místo. Je to tím, že čínský jazyk je nesmírně jednoduchý na gramatiku, takže ho lehce pochopí každý začátečník. Čínština pro samouky nebo-li čínština vleže je úžasně jednoduchý kurz, kde se naučíte základní slova v latince jak vyslovovat, tak i pochopit. Kurz je rozdělený do 13 témat, kde každé téma zahrnuje jasné a výstižné video se srozumitelným popisem a můžete si vyzkoušet sami čínsky vyslovovat jednotlivá slova. Navíc čínština pro samouky je pro zájemce, kteří potřebují studovat online a nemají čas chodit do jazykových škol nebo k soukromým učitelům.

Pan Libor Mattuš umí pravidla jazyku trpělivě a schopně vysvětlit a navíc má výbornou výslovnost. Není tedy problém si s ním věty opakovat a zároveň pochopit správnou intonaci slabik. Je odborníkem pro dané téma, už jen tím, že sám se čínštinou zabývá několik let. Má tolik zkušeností s čínským jazykem, že se nemusíte bát, že jde o amatérského lektora. Jeho výsledky mluví za vše. Na základě ověření tohoto tvrzení se můžete odkázat na jeho internetové stránky. Zde si můžete přečíst nejen o zkušenostech pana Mattuše, ale i názory jeho kolegů a klientů.

Jestli přemýšlíte nad tím, proč se čínský jazyk učit, možná by Vám mohla pomoci celosvětová fakta. Čínský jazyk je bezesporu nejrozšířenější jazyk na zemi a po anglickém, nejpoužívanější na internetu. Je tak gramaticky jednoduchý, že není potřeba dlouhého učení. Například nemá žádné skloňování ani časování, skoro žádné koncovky množných čísel, má stejnou strukturu vět jako jazyk český a také jako plus má o 75% méně slabik než čeština. Jeho využití je na místě i v ekonomických sektorech. Obchodování s Čínou je v dnešní době na velmi vysoké úrovni a do budoucna to jistě nebude jinak. Proto počet míst s čínsky hovořícími zaměstnanci bude určitě vzrůstat, nemluvě o podnikání v soukromých sektorech. Pokud budete moci díky jazyku otevřít nové brány pracovních příležitostí, tak proč to nezkusit.

Čínština pro samouky je tak jednoduchá, že každé Vaše momentální váhání nad tím, jestli ano nebo ne, snižuje Vaši možnost mluvit a rozumět plynule, pomocí jednoduchého kurzu. Studium Vás obohatí o nové zkušenosti a nabídne možnou změnu profesního nebo třeba i osobního života. Sami budete překvapeni jak jednoduché to je.

Přejít na OBJEDNÁNÍ kurzu Angličtina pro začátečníky A1