Vstoupit zdarma do Kurzu obchodních dovedností od Pavla Fary - Radost z prodeje
(při prvním vstupu do kurzu je třeba provést bezplatnou registraci, po kliknutí tedy budete požádáni o vyplnění e-mailu a hesla, ihned poté Vám bude kurz zpřístupněn)

 

Adobe Premiere Elements návod – parametry kurzu:

Téma kurzu: Kurz Adobe Premiere Elements návod Vás pohodlně a rychle naučí pracovat ve střihovém programu tak, aby Vaše video všechny oslnilo. Kurz Vás naučí pracovat s videem tak, abyste uměli upravovat zvuk, vkládat zvukové efekty, vytvářet titulky, zrychlovat a zpomalovat video a mnoho dalšího.
Cílová skupina: Začátečníci i pokročilejší, kteří chtějí pracovat na střihu videa v Adobe Premiere Elements.
Délka kurzu: 9 kapitol – průměrná délka videa 25 min.
Lekce: 1. díl – Střih videosouboru
2. díl – Představení panelu nástrojů
3. díl – Úprava zvuků a zvukové efekty
4. díl – Vytváření titulků
5. díl – Zrychlování a zpomalování videa
6. díl – Organizátor videí
7. díl – Snadná práce se záznamem nahraným na 2 či více kamer
8. díl – Export výsledného videa
9. díl – Vytváření DVD menu
Požadováno: Jméno (bez příjmení), e-mail
Lektor: Josef Mašek
Hodnocení:
Adobe Premiere Elements návod
20% (2x)

Kurz Adobe Premiere Elements návod – přepis videa:

Vrátili jste se právě z dovolené a máte plný kufr videa ke stříhání? Nebo chcete v co nejkratším čase sestříhat video pro Vašeho šéfa a pak konečně na dovolenou?

Nemusíte trávit spousty času v nepohodlných prostředcích, jako je třeba Windows movie maker, ukáži Vám, že to jde rychleji, pohodlněji a nemusíte mít ani řidičský průkaz. Ukáži Vám takové cesty, aby se Váš střihový program stal limuzínou, která Vás sama proveze k cíli, kterým je video, které oslní všechny, kteří jsou kolem Vás. Ostatně podívejte se na ukázky. Vstupte do kurzu Adobe Premiere Elements návod kliknutím na tlačítko u videa.

Cože? Vy jste ještě neklikli? Já vím, slušnost je nejdříve se představit. Moje jméno je Josef Mašek a již přes 10 let působím jako kameraman a fotograf. V roce 2010 jsem navíc objevil radost z předávání mých zkušeností dál. Od té doby mými živými kurzy prošly stovky účastníků, poloprofesionálové, ale i úplní začátečníci, proto dělám kurzy tak, aby je pochopil úplně každý, postupně, krok za krokem.

No a nyní, když se tak trochu známe, tak Vás ještě jednou zvu, vstupte zdarma do online video kurzu Adobe Premiere Elements návod kliknutím na tlačítko u videa.

Vstoupit zdarma do Kurzu obchodních dovedností od Pavla Fary - Radost z prodeje