Vstoupit zdarma do kurzu Návody na korálkování
(při prvním vstupu do kurzu je třeba provést bezplatnou registraci, po kliknutí tedy budete požádáni o vyplnění e-mailu a hesla, ihned poté Vám bude kurz zpřístupněn)

 

Návody na korálkování – parametry kurzu:

Téma kurzu: Pronikněte do tajů korálkování pomocí těchto video návodů. Naučte se vyrobit jedinečné šperky pomocí korálků a obdarujte tak své známé vlastnoručním výrobkem, který si nemohou nikde koupit.
Cílová skupina: Všichni kreativně založení lidé, kteří korálkování již vyzkoušeli nebo si jej chtějí vyzkoušet a nevědí jak na to.
Délka kurzu: 8 kapitol, průměrná doba každé 30 minut
Další info: Možnost diskuze s lektorem na stránkách kurzu.
Požadováno: Jméno (bez příjmení), e-mail
Lektor: Radka Fleková
Hodnocení:
Ohodnoťte prosím tento kurz

Návody na korálkování – textový přepis videa:

Dobrý den, jmenuji se Radka Fleková, korálky mě zcela pohltily před téměř 13 lety, když jsem čekala svoji první dceru a od té doby jsou nedílnou součástí mého života.

Již více než 5 let aktivně předávám svoje zkušenosti korálkování na kurzech po celé České republice a v době dovolených i v zahraničí. Od roku 2011 jsem vydala knihy Šité šperky z korálků, Šperky z korálků Swarovski a ke korálkům se vážou i mé další knihy Elegantní brože pro každou příležitost, Hrátky s korálky a drátky a Kreativní tvoření pro náctileté.

Pokud máte chuť se mnou poodhalit taje šitých korálkových šperků, a za pomoci jehly, nitě a trošky korálků vykouzlit půvabné a originální šperky, pusťte se do korálkování se mnou. Není nic snadnějšího než stisknout tlačítko u videa a vstoupit do kurzu zdarma.

Těším se na Vás a doufám, že se společně nad korálky uvidíme.

Vstoupit zdarma do kurzu Návody na korálkování