Word pro začátečníky a středně pokročilé

Vstoupit zdarma do kurzu Excel pro začátečníky
(při prvním vstupu do kurzu je třeba provést bezplatnou registraci, po kliknutí tedy budete požádáni o vyplnění e-mailu a hesla, ihned poté Vám bude kurz zpřístupněn)

 

Word pro začátečníky a středně pokročilé – parametry kurzu:

Téma kurzu: Certifikovaný lektor, Lubomír Ošmera, Vás naučí efektivně pracovat s Microsoft Word. Naučíte se využívat všech výhod, které Word nabízí. Dokumenty, které ve Wordu vytvoříte, budou vypadat profesionálně. Dostanete tipy, jakým chybám se vyhnout.
Cílová skupina: Uživatelé Wordu, kteří si chtějí práci zjednodušit, vyhnout se častým chybám a vytvářet profesionálně vypadající dokumenty.
Délka kurzu: 18 lekcí
Další info: Na online kurz se vztahuje 30denní garance vrácení peněz. Získáte neomezený přístup. Obdržíte certifikát o absolvování kurzu. Zkušený lektor Vás prakticky a srozumitelně seznámí s Microsoft Word.
Požadováno: E-mail, heslo
Lektor: Lubomír Ošmera – certifikovaný lektor IT se specializatí na Microsoft produkty
Hodnocení:
Ohodnoťte prosím tento kurz

Word pro začátečníky a středně pokročilé – popis kurzu:

Textový procesor Microsoft Word je nedocenitelným pomocníkem, který se učí už děti na školách. Avšak jeho novější verze jsou stále promyšlenější a nabízejí úžasná usnadnění, která během psaní ulehčí práci několinásobně. Word pro začátečníky je ideálním startem k poznání „nového Wordu“.

Dnešní Word procesor Vás překvapí svými funkcemi. Když vznikl v roce 1983, byla jeho první verze velmi nedostatečná. Umíte si představit, že byste zapnuli Word a jediné co by uměl, je ztučnit písmo nebo udělat kurzívu? Směšná představa. Dnešní modely nabízejí pomocné funkce jako je vkládání obrázků, grafů a tabulek. S tím se dají vytvořit úžasné písemné dokumenty, které mají hodnotu a pomohou nám ulehčit práci.

Kurz s názvem Microsoft Word 2013 pro začátečníky a středně pokročilé je tím nejlepším, co si můžete k osvojení všech parametrů pustit. Nejen, že Vás provede úplnými základy, ale získáte i rady ohledně typografie, tvorbě odstavců a dokumentů nebo formátování písma. Naučíte se používat odrážky, seznamy, tabulky nebo obrázky. Vytvoříte jedinečnou písemnost, která Vám pomůže ke zdokonalení a třeba i k získání lepšího postavení. Je totiž třeba jít s dobou a nemyslet si, že když jdete na nějaký pohovor, tak budou mít třeba Word z roku 2003. Můžete být pak nemile překvapeni, když Vám zadají úkol v podobě dopisu a už budou mít novější verzi z roku 2010 nebo 2013. Ty se totiž hodně liší v uspořádání a zmatek, který nastane spolu s nervozitou, Vám jistě nepomůže.

Lubomír Ošmera je certifikovaný lektor na produkty Microsoft a jeho znalosti Vás zaručeně povýší na pokročilého uživatele. Word pro začátečníky Vás naučí zacházet s procesorem, jako byste ho znali odjakživa. Spolupracuje s širokou veřejností a jeho klientela je všeho věku, takže i kurz je tomu přizpůsobený.

Zkuste si Word pro začátečníky a nebojte se objevovat nové dovednosti v oblasti textového procesoru. Naučte se vytvářet dokonalé dopisy a psát úžasná doporučení nebo hodnocení s grafy.

Vstoupit zdarma do kurzu Excel pro začátečníky