Jak být sebevědomá žena

Vstoupit zdarma do kurzu Excel pro začátečníky
(při prvním vstupu do kurzu je třeba provést bezplatnou registraci, po kliknutí tedy budete požádáni o vyplnění e-mailu a hesla, ihned poté Vám bude kurz zpřístupněn)

 

Jak být sebevědomá žena – parametry kurzu:

Téma kurzu: Lektorka s mnohaletou praxí, Hana Wolf, MBA, Vás v tomto online kurzu naučí, jak být sebevědomá žena, jak se stát dámou, která se líbí, působí sympaticky a nechává vyniknout svou vnitřní krásu. Dozvíte se, jak o sebe správně pečovat, nebo do jakých barev je vhodné se oblékat.
Cílová skupina: Ženy, které chtějí zapracovat na svém sebevědomí, které už nechtějí být šedou myškou, které chtějí najít svou vnitřní krásu a které se chtějí líbit. Ženy, které se chtějí naučit, jak o sebe správně pečovat.
Délka kurzu: 6 lekcí
Další info: Na online kurz se vztahuje 30denní garance vrácení peněz. Získáte neomezený přístup. Obdržíte certifikát o absolvování kurzu. Od lektorky s mnohaletou praxí se naučíte praktické techniky jak zapracovat na Vašem sebevědomí.
Požadováno: E-mail, heslo
Lektor: Hana Wolf, MBA – koučka, mentorka
Hodnocení:
Ohodnoťte prosím tento kurz

Jak být sebevědomá žena – popis kurzu:

Bohužel se dnes často potkáváme se ženami, kterým bylo nějak ublíženo, nebo se jim v životě stalo něco zlého, co rozhodilo jejich myšlení. Takové ženy působí zakřiknutě, neupraveně a jsou lekavé. Patříte mezi ně, ale nevíte, jak to změnit, jak být sebevědomá žena? Tak zkuste kurz.

Kurz, Jak být sebevědomá a stále okouzlující, navazuje na téma opomíjené, avšak pro ženy zcela nezbytné. Je nutné se umět v dnešní době prosadit a to není myšleno pouze v kariéře, ale i ve společnosti. Umět vystupovat s grácií a řešit problémy s nadhledem. Vypadat příjemně, sympaticky a být sebejistá. Hana Wolf, MBA se zabývá školením žen po rozvodech nebo dlouhodobé samotě a umí poradit, jak být sebevědomá žena. Její kurz se skládá z jednoduchých videí, kde vystihuje základní témata, která jsou nutná opět pochopit a osvojit si je.

Krása ženy je velmi individuální. Není to jen zevnějšek, ale i myšlení a charakter. Sebevědomá žena je usměvavá, jistá v krocích a v řeči. Naučte se být taková, a pokud jste taková byla, ale někdo Vám ublížil, nebo se stalo něco, čím Vaše sebejistota velmi klesla, vraťte jí zpět do správných kolejí. Je tak krásné potkávat ženy, které vyzařují inteligencí a kladnými povahovými rysy. Jsou hezky oblečené, decentně nalíčené a ozdobené. I to se v kurzu naučíte, jak se nalíčit a doplnit svůj outfit vhodnými doplňky, jako jsou šperky, šátek nebo kabelka. Pomůžou Vám na cestě ke zlepšení a pohledy mužů Vám jistě nebudou lhostejné.

Vymaňte se z nudného stereotypu a naučte se, jak být sebevědomá žena. Umění promluvit ve správný čas nebo využití potenciálu, který se ve Vás skrývá, není tak náročné. Stačí se nad sebou zamyslet a přemýšlet v čem vynikáte. Ano, chápu. Nic neumíte, jste ošklivé, hloupé a každý Vás pomlouvá. Tak takhle asi ne. Pokud takto přemýšlíte, nikdy nezískáte obdiv okolí a nikdy nebude ta krásná sebejistá žena, která zanechá dojem od prvního okamžiku. Všechny zápory, které na sobě vidíte, vyhodnoťte jako klady. Překvapení, které s těmito informacemi zažijete, Vás doslova posune mezi elitu sebejistých žen.

Vstoupit zdarma do kurzu Excel pro začátečníky