Nejčastější fráze v angličtině

Vstoupit zdarma do kurzu Excel pro začátečníky
(při prvním vstupu do kurzu je třeba provést bezplatnou registraci, po kliknutí tedy budete požádáni o vyplnění e-mailu a hesla, ihned poté Vám bude kurz zpřístupněn)

 

Nejčastější fráze v angličtině – parametry kurzu:

Téma kurzu: Online kurz Vás naučí v praxi používat nejčastější fráze a obraty v angličtině. Budete znát nejpoužívanější slovní zásobu a už nebude problém domluvit se i s rodilým mluvčím. Konverzace v angličtině už pro Vás nebude nepříjemná záležitost.
Cílová skupina: Začátečníci – mírně pokročilí i pokročilí. Ti, co se minimálně rok učili anglicky, ale stále jim to nejde a učení angličtiny už vzdali. Ti, kteří se anglicky učili, ale většinu už zapomněli.
Délka kurzu: 30 lekcí
Další info: Na online kurz se vztahuje garance vrácení peněz. Získáte neomezený přístup. Obdržíte certifikát o absolvování kurzu. Zdarma získáte studijní materiály. V kurzu se naučíte to nejdůležitější z angličtiny snadno a rychle v užitečných frázích a obratech.
Požadováno: E-mail, heslo
Lektor: Dušan Dvořák – lektor angličtiny a manažer jazykového vzdělávání
Hodnocení:
Ohodnoťte prosím tento kurz

Nejčastější fráze v angličtině – popis kurzu:

Učíte se anglicky, ale stále máte problém s porozuměním, nebo výslovností? Kurz, Angličtina po kapkách, Vás naučí rozumět mluvenému slovu a nejčastější fráze v angličtině, které se v hovorech objevují.

Dušan Dvořák je lektorem anglického jazyka a jeho studium dovedlo výuku do absolutního zdokonalení. Naučíte se nejčastější fráze v angličtině, se kterými se setkáte při každém hovoru s angličanem. Dorozumíte se snáze a pochopíte, co Vám říká. Tento speciální kurz Vás posune z věčného začátečníka na plynule hovořícího profesionála.

Angličtinou dnes mluví většina populace. Je to tak neutrální jazyk, že téměř ve všech státech se domluvíte anglicky. Využijete ho nejen v zahraničí, ale i v zaměstnání. Do jakékoliv firmy, která má styky se zahraničím, potřebujete znát alespoň jeden cizí jazyk a tím je z větší části angličtina. Velkou výhodou je znát nejčastější fráze v angličtině, abyste nebyli v hovoru překvapení a mohli snadno reagovat.

Pokud si nejste jistí svou výslovností, nebo poslechem, zkuste kurz. Zdarma obdržíte eBook, kde naleznete fráze užité ve videích a můžete si je snadno opakovat kdykoliv máte čas. Opakování a učení jsou hlavními tahouny v případě výuky cizích jazyků. Náš mozek celkem rychle opouští nově nabyté informace a pokud si je nebudeme často připomínat, časem odezní a my můžeme začít znovu. Nedovolte, aby to tak bylo. Snažte se neustále učit nová slovíčka a ta stará si pravidelně opakovat. Jen tak jste schopni rozmluvit se na profi úroveň.

Je dokázáne, že v anglicky mluvících zemích, kdy jsou aktéry dialogu angličan či američan, používají v hovoru 90% stále se opakujících slovíček. Jedná se o největší část frází, které se lze snadno naučit. V číslech to znamená, že pokud znáte v základu okolo tisíc slovíček, tak máte vyhráno. Je totiž jasné, že v nich se objevují ta, která se tak často objevují v běžném hovoru. Tak neváhejte a pojďte si osvěžit nejčastější fráze v angličtině o kterých je tu řeč. Naučte se poruzumět mluvenému jazyku a sami mluvte jako mistři.

Vstoupit zdarma do kurzu Excel pro začátečníky