Extraligový prodejce

Vstoupit zdarma do kurzu Excel pro začátečníky
(při prvním vstupu do kurzu je třeba provést bezplatnou registraci, po kliknutí tedy budete požádáni o vyplnění e-mailu a hesla, ihned poté Vám bude kurz zpřístupněn)

 

Extraligový prodejce – parametry kurzu:

Téma kurzu: Online kurz Vás naučí stát se extraligový prodejce. Naučíte se zaujmout zákazníka, zvládat profesionální přípravu na obchodní jednání, budete se umět vyhnout nejčastějším chybám na obchodních jednáních. Budete umět pracovat s námitkami, dozvíte se základní filozofii prodeje a docílíte toho, že zákazníky nebudete nahánět, ale oni budou vyhledávat Vás.
Cílová skupina: Obchodní zástupci a manažeři, prodejci. Všichni, kdo chtějí prodávat výrobky či služby. Ti, kteří chtějí prodávat prostřednictvím osobní komunikace.
Délka kurzu: 33 lekcí
Další info: Na online kurz se vztahuje garance vrácení peněz. Získáte neomezený přístup. Obdržíte certifikát o absolvování kurzu. Získáte 2 hodiny konzultace ZDARMA.
Požadováno: E-mail, heslo
Lektor: Mgr. Martin Kolenička – lektor, expert v oblasti marketingu a managementu
odnocení:
Ohodnoťte prosím tento kurz

Extraligový prodejce – popis kurzu:

Prosadit se na trhu s prodejem služeb či výrobků takovým způsobem, aby se z Vás stal extraligový prodejce je velmi těžké. Umění orintace na trhu a jednání s lidmi je základem každého obchodníka.

Kurz, Úspěšné postupy extraligových prodejců, Vás naučí veškeré náležitosti, které budete potřebovat k prodeji a jednání s potencionálními klienty. Nejen že zjistíte jak zaujmout zákazníka, ale naučíte se připravit na obchodní jednání nebo jak vytvářet a zvládat námitky. Dozvíte se hlavní rozdíly mezi úspěšnými a neúspěšnými prodejci a pochopíte umění komunikace. To vše a mnohem více Vás naučí Mgr. Martin Kolenička, který se věnuje marketingu a managementu prodeje již od roku 1999. Jeho bohaté znalosti z Vás udělají úspěšného obchodníka.

Hlavní činností obchodu je prodej a nákup. Směna zboží, služeb či peněz ku spokojenosti prodávajícího i kupujícího. V dávné historii probíhal byznys především formou směnného obchodu, nyní jsme na takové úrovni, kdy se jedná zejména o nákup za peníze. Aby se z Vás stal extraligový prodejce potřebujete znát více než hodnotu zboží. Jedná se primárně o komunikaci s lidmi a umění přesvědčení o kvalitě produktů. Jde o to, aby jste se dostali na takovou úroveň, kdy zákazníci chodí za Vámi a ne Vy za nimi. Na takové úrovni se z Vás stane extraligový prodejce jednoduše a Vy ovládnete trh.

V prodeji Vám může pomoci účelný marketing a vystupování na úrovni. Jde také o osobní značku společnosti či podnikatele. Pokud si na trhu vytvoříte dobré jméno, lépe se Vaše produkty budou prodávat. Jestli půjdete ještě dál, můžete se také zaměřit na zahraniční obchod, kde je klientela velmi rozmanitá. Proto je prospěšné zjistit si nabídku trhu ostatních států a připravit se na možnou konkurenci. S kurzem se naučíte všechny možné situace, které Vám pomohou prodat lépe sebe i své zboží. Jde o pochopení potřeb zákazníků a jejich následné vyhovění. Neváhejte tedy a zakupte si kurz, který Vás na vše připraví.

Vstoupit zdarma do kurzu Excel pro začátečníky