Vstoupit zdarma do kurzu Homeopatie pro každého
(při prvním vstupu do kurzu je třeba provést bezplatnou registraci, po kliknutí tedy budete požádáni o vyplnění e-mailu a hesla, ihned poté Vám bude kurz zpřístupněn)

 

Homeopatie pro každého – parametry kurzu:

Téma kurzu: Naučte se jednoduché principy, jak vybírat homeopatické léky na akutní nemoci. Kurz Vám poskytne návod na to, jak postupovat a které medikamenty si pořídit do začátku.
Cílová skupina: Kurz je vhodný zejména pro maminky, které se chtějí dozvědět jak pomocí homeopatie nejen léčit, ale hlavně uzdravovat své děti, aniž by je neustále musely vláčet po dětských ordinacích.
Délka kurzu: 9 kapitol, průměrná doba každé 15 minut
Další info: Možnost získat e-book o detailní homeopatiivíce v tomto videu.
Požadováno: Jméno (bez příjmení), e-mail
Lektor: Alžběta Matiášová
Hodnocení:
Homeopatie pro každého
97.14% (7x)

Homeopatie pro každého – textový přepis videa:

Dobrý den, jmenuji se Alžběta Matiášová a již 10 let pracuji jako klasický homeopat. Ve své praxi se setkávám zejména s maminkami, které trápí strach z nemocí svých dětí, už jsou unavené z neustálého obcházení dětských ordinací, nemocnic, nucení do zákroků, které se jim nelíbí a kterých se bojí. Já se také bála, a proto jsem hledala alternativní cestu, jak se tomuto vyhnout. Přitáhla si mě právě homeopatie. Mé začátky byly opatrné a kostrbaté, ale když jsem pak postupně zažívala, že někomu ze svých blízkých uvolním ucpanou rýmu do 10 minut, zastavím krvácení z nosu do pár vteřin, snížím svému dítěti vysokou horečku bez chemie, zklidním vyčerpávající průjem svému muži, to pak uvěříte, že se fakt v životě můžou dít malé zázraky.

Zpočátku mi výběr léků připadal složitý, ale jak jsem se naučila s tím více pracovat, tak jsem zjistila, že nejenže to už není složité, ale že to jde zjednodušit už na začátku i pro druhé lidi. A tak jsem začala celý systém akutního homeopatického léčení zjednodušovat a učit ho na svých kurzech domácí homeopatie.

Chci Vám tedy předložit návod, jak začít, a povedu Vás tak, abyste se ho naučili používat svým vlastním osobitým způsobem. Mám zkušenosti z živých kurzů, že maminky jsou vynalézavé a přicházejí na nové možnosti a způsoby léčby svých dětí a tím i mě zase zpětně inspirují.

Zvu Vás tedy do online kurzu zdarma, kde probereme v prvních dvou dílech 10 homeopatických akutních léků, popíšeme si, jak poznáme tento lék, a ve kterých situacích, nemocech, ho můžeme využít. Ve třetím díle si vytvoříme naši první homeopatickou lékárničku, poradím Vám, kde získáte homeopatické léky, seznámíme se s tím, jak vyhodnocujeme stav nemocného, jakým způsobem podáváme akutní homeopatický lék, kdy lék měníme, kdy ho vysazujeme a také to, kdy lék vůbec nepodáváme. To je dobré se také naučit. Zmíníme se i o tom, jakým způsobem léky skladujeme tak, aby nám vydržely účinné po mnoho dalších let.

Po skončení tohoto tréninku zdarma, budete moci začít používat homeopatii u Vás doma, stejně jako já, tady ve svém obýváku, a zažívat první malé zázraky.

Vstupte tedy do mého kurzu a vydejte se spolu se mnou na cestu, která vede ke svému vlastnímu zdraví a zdraví celé Vaší rodiny.

Vstoupit zdarma do kurzu Homeopatie pro každého