Všechny kurzy v kategorii Seberozvojové kurzy

Online jazyky
Online jazyky
image-598

Jak se líčit správně?

Naučte se svépomocí nalíčit pro všední den i na jakoukoliv událost tak, aby vynikla Vaše přirozená krása a cítila jste se absolutně sebevědomá. Akné, jizvy, pupínky a jiné nedokonalosti pleti? Od teď už žádný problém, tento kurz Vám poradí, jak vše dokonale zamaskovat.
image-39

Porod bez obav

Obsahem kurzu je příprava budoucí maminky na porod a mateřství tak, aby si jej maximálně užila. Kurz je určen pro maminky a všechny, kteří chtějí prožít porod bez obav. Je rozdělen do 19 kapitol, průměrná doba každé z nich je 45 minut. Kurzem provází Majka Staňková.
image-1104

Jak hrát na kytaru

Láká Vás hra na kytaru a neměli jste dosud příležitost se na tento hudební nástroj naučit, je kurz Jak hrát na kytaru přímo pro Vás. Naučí Vás základní důležité věci, které by začátečník měl zvládnout. Po absolvování kurzu budete schopni zahrát jednodušší písničky podle zpěvníku.
image-2019

Sebeobrana pro muže

Online kurz Sebeobrana pro muže Vás naučí řešit konfliktní situace nejen silou, ale i hlavou. Naučíte se chytré sebeobraně. Lektor, který založil systém reálné sebeobrany, Vás naučí, jak problémové situace řešit a jak se umět účinně bránit.
image-1863

Sebeobrana pro ženy

Online kurz Sebeobrana pro ženy Vás naučí být připravena na nebezpečné okamžiky. Lektor Petr Moučka, který založil systém reálné sebeobrany, Vás naučí, jak konflikty řešit a jak se umět účinně bránit. Buďte připravena na situaci, kdy by Vás, Vaše blízké či děti někdo ohrožoval.