Maturita z angličtinyVyzkoušet ukázkový kurz ZDARMA
(před samotným spuštěním kurzu budete vyzváni k zadání e-mailu)

Maturita z angličtiny – parametry kurzu:

Téma kurzu: Připravte se na státní maturitu z angličtiny. Ve spolupráci se zkoušejícími z gymnázií, středních škol i učilišť jsme pro Vás připravili tento jedinečný online výukový kurz, díky kterému budete na maturitní zkoušku připraveni.
Cílová skupina: Maturanti z anglického jakyka.
Délka kurzu: 4 měsíce
Rozsah kurzu: 850+ multimediálních výukových stránek, výkladů a interaktivních cvičení
100+ stránek s výkladem
1050+ slovíček a frází
650+ interaktivních cvičení
15 druhů interaktivních a zábavných cvičení
okamžitý překlad vybrané věty či slova
neomezený trénink výslovnosti
neomezený trénink slovíček, frází, gramatiky a cvičení
autentické audio poslechy
video výklady
Kvalita kurzu: Metodika a studijní obsahy jsou vytvořené dle Společného evropského referenčního rámce pro jazyky a ve spolupráci s kantory, kteří u státní maturitní zkoušky přísedí.
Záruka: Garance vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dnů.
Požadováno: Pouze e-mail
Lektor: Lektor z OJ
Hodnocení:
Ohodnoťte prosím tento kurz

Maturita z angličtiny – textový přepis videa:

Státní maturita z angličtiny už pro Vás nemusí být velkým strašákem. Připravte se na tuto část zkoušky dospělosti, jak se jinak maturitě říká, a zvládněte hravě s námi maturitu z angličtiny. Spolupracovali jsme s kantory z učilišť, středních škol a gymnázií, kteří u maturitních zkoušek přísedí, a vytvořili jsme pro Vás tento online výukový kurz Maturita z angličtiny.

Kurz Vás za 4 měsíce kompletně přípraví, zvládnete všechny tři oblasti, které Vás u státní maturity z angličtiny čekají. Celý kurz je rozvržen do čtyř kapitol, ve kterých si každý den můžete procvičovat slovíčka, jejich výslovnost, procházet jednotlivá cvičení a poslechy. Výhodou této formy výuky je, že se k tématu, které je pro Vás problematické, můžete libovolně vracet a opakovat ho tak, abyste se zcela zbavili všech chyb. Učit se tedy můžete kdekoliv, kdykoliv a jak dlouho potřebujete.

V nulté kapitole kurzu se seznámíte s rozvržením matirutní zkoušky. V první kapitole, nazvané Lidé, projdeme rodinu a rodinné události, tradice a oslavy, lidské tělo a oblečení, denní režim a koníčky, stát a jeho strukturu a mezinárodní organizace. V druhé kapitole, nazvané Každodenní život, na nás čekají lekce domácnost, škola a práce. V třetí kapitole, nazvané Zdravý životní styl, projdeme jídlo a restaurace, světovou kuchyni, lékaře, nemocnice, letní sporty a zimní sporty. V poslední kapitole, nazvané Svět kolem nás, nás čekají lekce zeměpis, fauna a flóra, životní prostředí, cestování a turismus, hotel, kultura: divadlo a kino, filmy, věda a technologie a jako poslední vesmír.

Maturita z angličtiny pro Vás nemusí být nepřekonatelným problémem. Pusťte se s námi do kurzu, klikněte na tlačíko níže a zvládněte tuto zkoušku levou zadní.

Přejít na OBJEDNÁNÍ kurzu Angličtina pro začátečníky A1