Vstoupit zdarma do kurzu Extrudér na FIMO, KATO a CERNIT
(při prvním vstupu do kurzu je třeba provést bezplatnou registraci, po kliknutí tedy budete požádáni o vyplnění e-mailu a hesla, ihned poté Vám bude kurz zpřístupněn)

 

Extrudér na FIMO, KATO a CERNIT – parametry kurzu:

Téma kurzu: Tento kurz Vás naučí používat extrudér (stroj na vytlačování hmoty) ve světě polymerových hmot, tedy především FIMO hmoty, hmoty KATO a CERNITU.
Cílová skupina: Všichni, kteří milují práci s polymerovými hmotami a jsou fanoušky kurzů Moniky Brýdové.
Délka kurzu: 11 kapitol, průměrná doba každé 20 minut
Další info: Možnost stažení doprovodných materiálů a diskuze s lektorem na stránkách kurzu.
Požadováno: Jméno (bez příjmení), e-mail
Lektor: Monika Brýdová
Hodnocení:
Extrudér na FIMO, KATO a CERNIT
90% (2x)

Extrudér na FIMO, KATO a CERNIT – textový přepis videa:

Dobrý den, jmenuji se Monika Brýdová a vítám Vás u Kurzů pro radost. Již jste se se mnou mohli setkat, natočila jsem pro Vás kurz Květinová louka a kurz s použitím textur.
S polymerovými hmotami pracuji již několik let, skoro se bojím říci, že víc než 10, ale představte si, že mě to baví čím dál tím víc. Polymerové hmoty mají kouzlo v tom, že stále v nich objevuji něco nového, i proto mám stále nový materiál na psaní nových knih, kterých jsem v současné době napsala pět. Vy tady můžete vidět čtyři a ta pátá se zrovna tiskne a je připravená na předvánoční prodej. Doufám, že se Vám bude líbit stejně jako předchozí čtyři.

Tentokrát jsem si pro Vás připravila práci s několika pomocníky, první bude velký pomocník, který nás bude provázet všemi kurzy, a je to extrudér. I v Česku vznikají kvalitní a spolehlivé věci, jako tento speciální, nový, český extrudér. O tom si řekneme více později. Pak tu budu mít další dva pomocníky, respektive pomocnice, bude tu se mnou Lucka Štruncová, která je v podstatě éterickou duší firmy, která vyrábí extrudéry, a ukáže Vám, že i mladá holka může mít dobré nápady a vymyslet si vlastní nástavec na extrudér, který Vám předvede a ukáže Vám, jak se používá.

A další dobrou duší, která mi bude pomáhat, bude má dcera Dominika. Dominiku už znáte, v kurzech jsem Vám ji přestavila, nicméně tentokrát Vám sólo ukáže, jak se plete. Teď si říkáte: „Nějaký špatný kurz? Přeci budeme dělat s polymerem.“ Představte si, že i z polymeru se dá plést, a nebudete na to potřebovat ani jehlice, ani háček, ale zase jenom extrudér a můžete si uplést jakoukoliv krásnou věc, a to Vám ukáže Dominika. Nicméně všechny tři budeme skvělá trojka, která Vás provede prací s extrudérem, s hmotou a vyrobíme si spoustu krásného. Tak se nebojte a pojďte s námi do toho, protože už za chvíli si budete moci vytvořit krásný šperk, anebo s Luckou udělat srdíčkové koule.

Pokud s námi chcete pokračovat, stačí kliknout na tlačítko a vstoupit do našeho kurzu zdarma. Budu se těšit.

Vstoupit zdarma do kurzu Extrudér na FIMO, KATO a CERNIT