PowerPoint - Tipy & Triky

Vstoupit zdarma do kurzu Excel pro začátečníky
(při prvním vstupu do kurzu je třeba provést bezplatnou registraci, po kliknutí tedy budete požádáni o vyplnění e-mailu a hesla, ihned poté Vám bude kurz zpřístupněn)

 

PowerPoint – Tipy & Triky – parametry kurzu:

Téma kurzu: Používejte Microsoft PowerPoint efektivně. Naučte se základní postupy a vychytávky, vyhněte se zbytečným chybám, vytvářejte profesionálně vypadající prezentace. Tento kurz je celý ZDARMA.
Cílová skupina: Všichni, kteří pracují s MS PowerPoint. Manažeři, kteří potřebují prezentovat své nápady. Přednášející, odborníci, finanční konzultanti.
Délka kurzu: 8 lekcí
Další info: Získáte neomezený přístup. Dozvíte se užitečné tipy a triky. Kurzem Vás provede certifikovaný lektor. Budete pracovat efektivněji a Vaše prezentace budou vypadat profesionálně.
Požadováno: E-mail, heslo
Lektor: Lubomír Ošmera – certifikovaný lektor IT se specializací na Microsoft produkty
odnocení:
Ohodnoťte prosím tento kurz

PowerPoint – Tipy & Triky – popis kurzu:

PowerPoint je jeden z nejpraktičtějších produktů Microsoft. S jeho pomocí zvládnete vytvořit úžasné prezentace, které dále využijete na přednáškách či poradách. Umíte vytvořit přesvědčivé výtvory, které ohromí diváky, nebo stále tápete?

Kurz, Tvorba profesionální prezentace v MS PowerPoint, který máte před sebou, obsahuje šikovné rady, které Vám pomohou s výrobou profesionálních prezentací. Po shlédnutí budete ovládat prezentace jako odborník. Praktické tipy jako jsou velká písmena, opravy chyb a úpravy snímků, se naučíte ovládat po jednom shlédnutí. Lubomír Ošmera je certifikovaným lektorem informačních technologií se specializací na Microsoft produkty. Se školením klientů má četné zkušenosti a ví přesně, co potřebujete k vytvoření profi prezentace.

Jedním z bodů, když si hledáte práci, bývá právě ovládání produktů Microsoft. Jde především o Word, Excel a právě PowerPoint. Pokud máte dokázat, že ho opravdu ovládáte, je na místě znát triky, které můžete použít k usnadnění a zlepšení svých výtvorů. Oslnit při pohovoru svými znalostmi můžete velmi snadno. Stačí si osvojit jednoduché finty, které kurz nabízí. V dnešní době využijete tyto znalosti zejména k práci. Na porady je třeba připravit takovou prezentaci, která Vám pomůže s Vaším přednesem. Jde zejména o praktickou a účelnou stránku, kdy myslete i na to, že prezentaci většinou předáte svým posluchačům. K tomu, aby se i oni vyznali v textu, je třeba ji vytvořit srozumitelně a přehledně. Pokud nevíte jak na to, zhlédněte kurz, který je zdarma a ve kterém naleznete vše potřebné. Navíc můžete znalosti využít i k soukromým účelům. Pomocí Powerpointu můžete vytvořit prezentace s fotkami z dovolené, které doplníte vhodným textem, nebo je možné vyrobit sled vtipných obrázků či textů, se kterými zaujmete své přátelé nebo rodinu.

Pokud stále váháte, zda do kurzu vstoupíte, nemůže být pochyb nad Vašimi znalostmi. Protože pouze člověk, který zná PowerPoint perfektně nepotřebuje pomoc. Jestli ale nejste takoví znalci a zdržujete si při přípravě zbytečnými drobnostmi, naučte se opravit je jedním klikem pomocí kurzu.

Vstoupit zdarma do kurzu Excel pro začátečníky