Webdesign pro začátečníky

Vstoupit zdarma do kurzu Excel pro začátečníky
(při prvním vstupu do kurzu je třeba provést bezplatnou registraci, po kliknutí tedy budete požádáni o vyplnění e-mailu a hesla, ihned poté Vám bude kurz zpřístupněn)

 

Webdesign pro začátečníky – parametry kurzu:

Téma kurzu: Lektor s desetiletou praxí, Radek Tejkl, Vás v tomto online kurzu naučí, jak si vytvořit web, který zaujme jeho návštěvníky, na který se budou rádi vracet a třeba na něm i nakupovat Vaše služby či produkty. Naučíte se, jaký je postup k tvorbě takového webu, jaké jsou principy webdesignu nebo jaké typy kompozice používat.
Cílová skupina: Začínající i pokročilejší webdesignéři, nadšenci do tvorby webů, programátoři, marketéři. Všichni, kteří si chtějí vytvořit skvěle fungující web.
Délka kurzu: 9 lekcí
Další info: Na online kurz se vztahuje 30denní garance vrácení peněz. Získáte neomezený přístup. Obdržíte certifikát o absolvování kurzu. Zkušený lektor pro Vás připravil zdarma doplňková a tréninková PDF, e-book Škola webdesignu a bonusové video o tom, jak funguje náš mozek.
Požadováno: E-mail, heslo
Lektor: Radek Tejkl – webdesignér, grafik a kreativec
Hodnocení:
Ohodnoťte prosím tento kurz

Webdesign pro začátečníky – popis kurzu:

Naučit se v dnešní době vytvořit si vlastní webové stránky a sami je kreativně upravovat, je to nejlepší co můžete umět. Pro Vaši firmu to bude přínosem, a pokud se chcete webdesignem živit v nějaké velké nadnárodní společnosti, budou Vaše znalosti potřebné.

Webdesign pro začátečníky je tím nejlepším kurzem, který si můžete v tomto oboru zakoupit. Nabízí základy tvoření webových stránek až po složitější úpravy, kdy stránky zaujmou na první pohled. Nudné šedivé webovky, plné nějakých ornamentů a nesmyslných barevných kompozicí, nebudou tím pravým. Vytvořte si krásné a přehledné stránky, kam se budou návštěvníci vracet a pro Vás budou přínosem.

Kurz, Škola webdesignu, od Radka Tejkla, je tím správným nakročením k vytvoření motivujících stránek. Sám se zabývá grafikou a webdesignem přes deset let a jeho zkušenosti, které v kurzu uplatňuje, Vás nabudí pro vlastní tvorbu. Webdesign pro začátečníky je tou nejlepší cestou k úspěchu a k prohloubení znalostí.

Webdesign je obor, který využívá umění grafiky, vizualizace, psychologie, marketingu, copywritingu nebo gamifikace (herní myšlení). Zabývá se tolika odvětvími, že není jednoduché všechny přesně vyvážit a správně využít. Zajímá Vás hlavně pohyb uživatelů na Vašem webu, na jaké oblasti se konkrétně zaměřují a ke kterým se vrací. Tam kde pohyb zaostává, je jasné, že něco není v pořádku a je třeba se na danou problematiku zaměřit. Chování zákazníka je nevyzpytatelné a je potřeba se jeho požadavkům přizpůsobovat. Pokud web tolik zaujme, že o něm mluví s dalšími lidmi, jste na nejlepší cestě ke zviditelnění a úspěchu. Je to vlastně průnik vizualizace, strategie a designu, kde každou složku doplňují reklamní aktivity. Tvorba webových stránek je postavená na obsahu a webové aplikace na designu. Kvalitní webdesignér by měl umět tyto položky propojit tak, aby stránky plnili účel.

Webdesign pro začátečníky Vám ukáže jak na to. Vytvoříte takové webové stránky, že Vám sami budou prodávat služby či produkty. Mějte vysoké nároky na vytvoření vlastních webových stránek a využijte znalostí z kurzu. Cílem je nejen spokojenost zákazníka, ale i ta Vaše.

Vstoupit zdarma do kurzu Excel pro začátečníky