Jak na e-shop

Vstoupit zdarma do kurzu Excel pro začátečníky
(při prvním vstupu do kurzu je třeba provést bezplatnou registraci, po kliknutí tedy budete požádáni o vyplnění e-mailu a hesla, ihned poté Vám bude kurz zpřístupněn)

 

Jak na e-shop – parametry kurzu:

Téma kurzu: Online kurz Jak na e-shop Vám nabízí kompletní informace potřebné k provozování vlastního e-shopu. Díky kurzu si uděláte jasno o celém provozu e-shopu, ještě před jeho spuštěním. V 8 tematických blocích se naučíte vše od sestavení bilance, analýzy rizik, po technické zajištění provozu e-shopu, analýzy výkonu e-shopu a právní problematiku.
Cílová skupina: Zájemci, kteří chtějí provozovat e-shop, ale jsou bez zkušeností. Vlastníci kamenných obchodů, kteří chtějí prodávat i online, ale nevědí, jak na to. Začátečníci, kteří začali e-shop provozovat, ale v celé problematice se ztrácejí. Ti, kteří chtějí získat ucelené informace o provozování e-shopu od základů. Online marketéři, kteří s e-shopama spolupracují a chtějí pochopit problematiku, které e-shopy řeší.
Délka kurzu: 44 lekcí
Další info: Na online kurz se vztahuje 30denní garance vrácení peněz. Obdržíte certifikát o absolvování kurzu. Získáte neomezený přístup. Možnost komunikace s lektorkou po emailu. ZDARMA 1 hodina konzultace s lektorkou po Skypu.
Požadováno: E-mail, heslo
Lektor: Petra Mikulášková – lektorka, provozovatelka e-shopu, autorka knihy Jak vytvořit úspěšný a výdělečný internetový obchod
Hodnocení:
Ohodnoťte prosím tento kurz

Jak na e-shop – popis kurzu:

Většina z nás už ani pořádně neumí nakupovat v kamenných obchodech, protože si všechno dokážeme sehnat na internetu. Pravděpodobně také většina z Vás, co to teď čtete, tak jste sami někdy prodávali produkty či služby na internetu, anebo se tím živíte. Vědět jak na e-shop, který zaujme na první pohled a donutí zákazníky koupit Vaše zboží, je k nezaplacení. Kurz, Jak na výdělečný e-shop, je vynikajícím pomocníkem, pro všechny co s e-shopem začínají i pro ty, kdo ho již provozují, ale nemají v problematice úplně jasno. Získáte zde cenné rady ohledně úplných základů i struktury a technického řešení.

Jak na e-shop, který bude prodávat sám? Začněte od analytiky. Ačkoliv je to možná překvapení, je důležité mít dopředu rozmyšlenou finanční bilanci. Nejde o nic složitého, ale je potřeba vědět, kolik chcete do podnikání investovat a nakolik se Vám mají peníze vrátit. Rozmyslet si, co vlastně budeme prodávat a na jakou cílovou skupinu se zaměřit. Pokud tohle všechno zvládnete, pak se můžete přesunout k dalšímu kroku a to je tvorba e-shopu. Naučit se vyznat v základních technických funkcích a pochopit jejich význam pro samotné podnikání, je jen základ. Další nezbytností je textový obsah, možnosti skladu, zásoby, marketing, komunikace, doprava a především potřeby zákazníků a jejich plnění. Až pochopíte všechny tyto záležitosti, můžete se vrhnout do e-shopu.

Ať už máte kamenný obchod a o e-shopu jen uvažujete, je v něm velký potenciál. Lidé jsou čím dál víc zaměstnanější a vytíženější, takže vše chtějí řešit rychle a nejlépe z domova. Petra Mikulášková to také pochopila a proto je tou pravou, která Vás kurzem provede. Sama provozuje vlastní e-shop a zabývá se prací s internetovými srovnávači, audity e-shopů a nezávisle dozoruje při jejich výstavbě a provozu. Její zkušenosti jsou bohaté a rady k nezaplacení. Neváhejte a zjistěte jak na e-shop, pochopte celou jeho politiku vzniku, chodu a prosperity. Získáte tím mnohem víc, než sami budete čekat a překvapí Vás zájem zákazníků o Vaše služby.

Vstoupit zdarma do kurzu Excel pro začátečníky