Vstoupit zdarma do kurzu Pilates
(při prvním vstupu do kurzu je třeba provést bezplatnou registraci, po kliknutí tedy budete požádáni o vyplnění e-mailu a hesla, ihned poté Vám bude kurz zpřístupněn)

 

Kondiční cvičení pro seniory – parametry kurzu:

Téma kurzu: Cvičení pro seniory z pohodlí domova, udržení dobré fyzické kondice a pohyblivosti, rozhýbání ztuhlých kloubů.
Cílová skupina: Starší věkové skupiny, které se chtějí udržovat v dobré fyzické kondici a tím tak pečovat o své zdraví.
Délka kurzu: 5 kapitol, průměrná doba každé 60 minut
Další info: Možnost diskuze s lektorem na stránkách kurzu.
Požadováno: Jméno (bez příjmení), e-mail
Lektor: Jan Anděl
Hodnocení:
Kondiční cvičení pro seniory
50% (6x)

Kondiční cvičení pro seniory – popis:

Autorem kurzu Kondiční cvičení pro seniory je zkušený lektor Jan Anděl, který se zabývá zdravým stravováním, zejména pak revolučním cvičením šestiminutovka. Jeho jméno je spojováno s firmou Zdraví s úsměvem. Jan Anděl je člověk, který zkouší nové věci v praxi, přebere si je po svém a poté je předává dál. Spousty věcí, co si o cvičení a zdravé výživě přečte, se snaží promyslet a přijít na pravou podstatu věci, kterou pak předává dál ostatním lidem.

Nyní je tu s jedinečným kurzem Kondiční cvičení pro seniory, protože je všeobecně známo, jak je pohyb pro člověka důležitý, neméně pak pro lidi v pokročilejším věku. Pohyb je stejně tak důležité pro seniory, jako pro mladší, zůstat v pohybu, v dobré fyzické kondici. Nyní můžete v pohodlí Vašeho domova pracovat na svém pevném zdraví a dobré kondici.

V kurzu Kondiční cvičení pro seniory získáte jedinečný online video kurz, ve kterém zapracujete na svém zdraví, rozhýbete ztuhlé klouby, zlepšíte fyzičku a hlavně po kterém se budete cítit skvěle. Tak nenechejte své tělo chátrat, klikněte na tlačítko u videa, vstupte zdarma do kurzu Kondiční cvičení pro seniory a udělejte tak maximum pro své zdraví!

Vstoupit zdarma do kurzu Pilates