Vstoupit zdarma do kurzu Amatérské fotografie - jak fotit správně?
(při prvním vstupu do kurzu je třeba provést bezplatnou registraci, po kliknutí tedy budete požádáni o vyplnění e-mailu a hesla, ihned poté Vám bude kurz zpřístupněn)

 

Amatérské fotografie – jak fotit správně? – parametry kurzu:

Téma kurzu: Fotit profesionálně vypadající fotografie není zase tak obtížné, jak by se mohlo zdát. Tento kurz Vám odhalí 3 základní tajemství, díky kterým to zvládnete také.
Cílová skupina: Všichni, kteří se chtějí naučit správně fotografovat.
Délka kurzu: 8 kapitol, průměrná doba každé 20 minut
Další info: Možnost diskuze s lektorem na stránkách kurzu.
Požadováno: Jméno (bez příjmení), e-mail
Lektor: Pavel Fara
Hodnocení:
Ohodnoťte prosím tento kurz

Amatérské fotografie – jak fotit správně? – textový přepis videa:

Dobrý den, jak by se Vám líbilo, dělat fotky jako profesionální fotograf? Určitě už jste nějaké fotky od profesionálního fotografa viděli a možná jste si při pohledu na ně řekli: „Jo, takhle to chci taky umět.“ A není to až tak složité, jak se to na první pohled může zdát.

Přináším Vám sérii video kurzů, ve kterých Vás během několika dnů naučím dělat fotky právě takové, jako pořizují profesionální fotografové. A vůbec nezáleží na tom, jestli fotíte malým, velkým, chytrým nebo hloupým foťákem. Protože dobrou fotku můžete pořídit úplně jakýmkoliv foťákem. Třeba i tím, který máte ve svém mobilním telefonu.

Já se jmenuji Pavel Fara a od roku 2003 pracuji jako profesionální fotograf. Asi jako každý jsem začínal s focením jen tak pro radost. Později jsem si ale zkusil vyfotit první svatbu. No a hádejte, jak ty fotky asi vypadaly? Nebyla to žádná sláva. Ještě jsem se toho musel hodně naučit, absolvoval jsem řadu fotografických kurzů, přečetl jsem mnoho knížek, učil jsem se metodou pokus-omyl a zažil jsem mnoho úspěchů a také neúspěchů. Ale dnes mám fotografickou firmu a dělám práci, která mě hodně moc baví.

Jako fotograf se specializuji zejména na svatební fotky. Mám také fotoateliér a v něm fotím fotky různých žánrů. Mezi mé zákazníky patří také několik firem, nebo škol, pro které fotím maturitní plesy a také pořizuji fotky studentů na konci školního roku. Hodně lidí mi říkalo, že se jim moje fotky líbí, není ale v mých silách uspokojit zákazníky po celé republice, tak jsem se rozhodl, že lidi prostě fotit naučím. Prozradím Vám své know-how a sami zjistíte, že dělat pěkné obrázky není vůbec nic těžkého. Během své fotografické praxe jsem objevil a vyzkoušel řadu technik a nakonec jsem zjistil, že pro vznik pěkných obrázků je nejdůležitější dodržovat tři tajné triky profesionálních fotografů. Vy nyní máte možnost se je dozvědět úplně zdarma.

Mám pro Vás připravené tři tajné triky profesionálních fotografů, které Vám ve svých kurzech postupně odhalím. Určitě už jste zvědaví, jaké triky to asi jsou. A já Vás nebudu dlouho napínat a hned Vám to řeknu. Jsou to úplně jednoduché principy. Tři triky profesionálních fotografů jsou: pravidla kompozice, tajemství světla a kouzlo okamžiku. Jak Vám tyto tři triky pomůžou dělat hezké fotografie se dozvíte v kurzu, který je pro Vás připravený úplně zdarma a pokud se Vám kurz bude líbit, můžete si později objednat jeho pokračování.

K pořizování  pěkných fotek nepotřebujete mít, jak už jsem říkal, profesionální foťák. A vůbec také nezáleží na tom, kolik jste za ten foťák utratili peněz, nebo jakou značku na sobě přístroj nese. Záleží zejména na Vašich dovednostech a schopnostech a ty Vás během kurzu naučím.

Pojďme se teď společně podívat na to, co všechno si v kurzu řekneme. Povíme si, jaké jsou nejčastější chyby při focení portrétů a jak se těchto chyb vyvarovat. Určitě už jste někdy fotili svoje děti, a moc dobře tak víte, že to není vůbec jednoduché, aby děti zapózovaly, poseděly a neběhaly sem a tam, a s tím Vám také poradím. Naučím Vám pořizovat makrofotografie, třeba fotky kytiček nebo broučků a hodně zajímavý bude také kurz věnovaný nočním snímkům a vůbec fotografiím s dlouhými expozičními časy. Řekneme si, jak se fotí krajina a nebo architektura a dozvíte se rovněž o dalších užitečných věcech.

Jestli se Vám budou líbit fotky, které uvidíte ve videu, a zajímá Vás, jak se takové fotky dělají, přihlaste se zdarma do mého kurzu. Jsem si jistý, že Vás kurz bude hodně bavit. Stačí jen kliknout na tlačítko. Celý kurz potrvá několik týdnů a uvidíte, že už po tak krátké době budou Vaše fotky vypadal úplně jinak.

Já se s Vámi těším na setkání u dalšího videa a přeji Vám pěkný den.

Vstoupit zdarma do kurzu Amatérské fotografie - jak fotit správně?