Angličtina Imitum ® pro manažery a asistentky

Vyzkoušet ukázkový kurz ZDARMA

 

Angličtina Imitum ® pro manažery a asistentky – parametry kurzu:

Téma kurzu: Jste ředitel, manažer či asistentka a potřebujete ke své práci ovládat angličtinu? Díky jedinečné metodě Imitum ® se ji bez biflování snadno naučíte. Stačí 20 min. denně a již za pár týdnů budete úspěšnější, naučíte se běžnou obchodní kominikaci, prezentovat, vyjednávat a mnohé další. Kurz Angličtina Imitum ® pro manažery a asistentky nabízí možnost vyzkoušet si prvních 7 dní zdarma.
Cílová skupina: Obchodní management, asistentky, recepční.
Délka kurzu: individuální
Rozsah kurzu: 10 lekcí
2 077 vět
2 793 unikátních slovíček
2 h 30 min mluveného slova
Kvalita kurzu: Touto metodou výuky se učí i agenti FBI a CIA a využívají ji studenti např. v Japonsku, Číně, Německu a dalších 10 zemích. Naučíte se správné výslovnosti, neboť poslouchat v kurzu budete jen rodilé mluvčí.
Záruka: Možnost vyzkoušet si prvních 7 dní ZDARMA. Pokud byste přesto usoudili, že Vám tento výukový systém nevyhovuje a Vaše angličtina se do roka výrazně nezlepšila, peníze Vám vrátíme.
Požadováno: Pouze e-mail
Lektor: Rodilí mluvčí
Hodnocení:
Ohodnoťte prosím tento kurz

Angličtina Imitum ® pro manažery a asistentky – popis kurzu:

Potřebujete ve svém pracovním prostředí znalost angličtiny? Využijte jedinečné příležitosti učení angličtiny online, nebudete muset docházet na hodiny, kde se nemůžete dle potřeby k učivu vracet a lekce jsou v pevně danou dobu. S kurzem Angličtina Imitum ® pro manažery a asistentky se můžete učit kdekoliv a kdykoliv a stačí 20 min. denně. Navíc se může k danému učivu i vracet, nebo si ho dle potřeby opakovat.

Metoda učení Imitum ® využívá přirozených postupů k učení, takže se naučíte anglicky rychleji a efektivněji. V kurzu posloucháte pouze rodilé mluvčí, takže se naučíte perfektní výslovnosti. Naučíte se běžnou obchodní komunikaci, prezentovat, vyjednávat, bavit se o projektovém managementu a o mnohém dalším. Tento oline kurz obsahuje témata jako: prezentace, pracovní pohovory, vyjednávání, projektové návrhy, řízení času, obchodní korespondence, diskuze a schůze, telefonování.

Díky unikátní metodě učení se učíte až 5x rychleji a výsledky jsou znatelné již po 2-3 měsících. Navíc nic neriskujete, kurz si můžete na 7 dní bezplatně vyzkoušet a kdybyste i přesto měli dojem, že Vám kurz nevyhovuje a Vaše angličtina se do roka nezlepšila, peníze Vám vrátíme.

Vyzkoušet ukázkový kurz ZDARMA