Jak napsat eBook a prodat jej

Vstoupit zdarma do kurzu Excel pro začátečníky
(při prvním vstupu do kurzu je třeba provést bezplatnou registraci, po kliknutí tedy budete požádáni o vyplnění e-mailu a hesla, ihned poté Vám bude kurz zpřístupněn)

 

Jak napsat eBook a prodat jej – parametry kurzu:

Téma kurzu: Lektor tohoto online kurzu, Dušan Souček, Vás naučí jak napsat eBook a jak ho úspěšně prodávat. Dozvíte se, jak najít a oslovit cílovou skupinu, jaké jsou nejvhodnější propagační strategie, nebo jaké nástroje máte k dispozici. Díky tomuto kurzu můžete dosahovat pravidelných měsíčních příjmů.
Cílová skupina: Ti, kteří by chtěli prodávat eBooky. Ti, kteří mají nápad na napsání eBooku, ale neví jak ho prodávat. Ti, kteří již eBook napsaný mají, ale nedaří se jim je prodávat.
Délka kurzu: 20 lekcí
Další info: Na online kurz se vztahuje garance vrácení peněz. Získáte neomezený přístup. Obdržíte certifikát o absolvování kurzu. Dosáhněte pravidelných měsíčních příjmů. Navíc získáte zdarma vzory na nastavení reklam pro Facebook a vzory prodejních emailů.
Požadováno: E-mail, heslo
Lektor: Dušan Souček – podnikatel a odborník na online strategie
Hodnocení:
Ohodnoťte prosím tento kurz

Jak napsat eBook a prodat jej – popis kurzu:

Elektronické možnosti, které máme dnes na trhu, jsou velice rozsháhlé. Číst si v mobilu nebo tabletu knihu, to je velký pokrok. Nejste zatíženi těžkými knihami a můžete si svůj oblíbený titul číst kdekoliv na cestě.

Jak napsat eBook? Není to složité. Pokud máte napsanou nějakou knihu, návod, nebo učební či vzdělávací text je potřeba vědět, jak ho co nejlépe prodat mezi lidi. Málokdo si dnes koupí tištěnou knihu s nějakým vzdělávacím materiálem. Všechno se dá právě najít na internetu a to, po čem lidi sáhnou, je právě eBook.

Kurz, Jak prodávat eBook, je nesmírně detailní. Najdete zde všechny informace, které byste mohli hledat ohledně prodeje, marketingu, publikace nebo zájmu zákazníků. Víte třeba, jak napsat eBook, aby se prodal? Co zákazníky zajímá a jakou částku jsou schopni za něj dát? Jak se co nejlépe namotivovat a jak neztrácet čas? To vše a mnohem více se dozvíte právě v kurzu. Lektorem je Dušan Souček, který sám napsal několik eBooků a je stále fascinován možnostmi internetu.

Elektronická kniha vznikla v roce 1971 M.S.Hartem. Nejdříve se knihy zaměřovaly pouze na tématiku počítačů, nyní se rozrostly na pestré množství témat. Každý si najde své. Knihy je možné vytvářet v několika různých formátech. Nejvíce ovládl trh PDF Reader. Dále jsou to i EPUB, MOBI nebo HTML. Každý si najde ten svůj, který mu nejvíce vyhovuje. Je důležité nabídnout na trh takový formát, aby šel spustit na většině přenosných zařízení. Největší výhody eBooku jsou určitě množství knih, které jste schopni do jednoho zařízení nacpat a právě dostupnost, na kterou je kladen důraz. Můžete měnit font písma, číst při slabém osvětlení, snadno s ním manipulovat, úspoříte papír a inkoust nebo si do textu můžete vložit poznámky či úpravit slova bez poničení originálu.

A jestli stále nevíte jak napsat eBook, tak určitě vyzkoušejte kurz. S kurzem se naučíte vše potřebné a první výdělek, který získáte, bude motivací pro další výtvory. Je mnoho důvodů proč si vytvořit vlastní eBook, tak najděte ty své a neváhejte.

Vstoupit zdarma do kurzu Excel pro začátečníky