Cviky na ploché břicho

Vstoupit zdarma do kurzu Excel pro začátečníky
(při prvním vstupu do kurzu je třeba provést bezplatnou registraci, po kliknutí tedy budete požádáni o vyplnění e-mailu a hesla, ihned poté Vám bude kurz zpřístupněn)

 

Cviky na ploché břicho – parametry kurzu:

Téma kurzu: Online kurz Cviky na ploché břicho Vám pomůže nejen zformovat postavu v oblasti břišních partií, ale pomůže Vám i celkově snížit tělesný tuk, posílit kardiovaskulární systém, zlepšit fyzičku nebo odstranit svalovou nerovnováhu. Díky tomuto online tréninku můžete cvičit kdekoliv a kdykoliv, navíc ušetříte čas strávený dojížděním do fitcentra i peníze za vstupy, trenéra nebo drahé vybavení.
Cílová skupina: Ti, kteří nemají čas nebo peníze na návštěvu fitcenter. Všichni ti, kteří nejsou příznivci cvičení na strojích nebo s činkami. Ti, kteří hledají vhodný a efektivní způsob k redukci tělesné hmotnosti a tvarování těla.
Délka kurzu: 18 lekcí
Další info: Na online kurz se vztahuje garance vrácení peněz. Získáte neomezený přístup. Obdržíte certifikát o absolvování kurzu. Cvičíte z pohodlí Vašeho domova. Bez nutnosti nákupu cvičebních pomůcek. Možnost využít online podpory přes email. ZDARMA získáte tréninkový kalendář a ukázkový výživový plán.
Požadováno: E-mail, heslo
Lektor: Mgr. Patrik Pavel – fitness expert, certifikovaný nutriční specialista
odnocení:
Ohodnoťte prosím tento kurz

Cviky na ploché břicho – popis kurzu:

Udržet si fyzičku je v dnešní době nezbytné. Obklopují nás vlivy, které nemůžeme ignorovat a souvisí s naší nadváhou a nízkou pohybovou aktivitou. Naučte se věnovat denně svému tělu 30 minut a uvidíte, že Vám to třistanásobně vrátí.

Kurz, Jak na ploché břicho, pevné tělo a fyzickou kondici, Vás překvapí svou jednoduchostí. Cviky, které se naučíte, můžete cvičit kdekoliv a kdykoliv. Nepotřebujete totiž žádné cvičební pomůcky ani velký prostor. Je to jen o Vaší vlastní síle a využití svalové hmoty. Videa si můžete pouštět stále dokola a třeba i na mobilu nebo tabletu. Jaký jiný kurz Vám může nabídnout cviky na ploché břicho, které jsou tak flexibilní. Unikátní domácí cvičební plán MAX PP 4×4 je kompletní měsíční fitness program, kde budete cvičit v krátkých intenzivních trénincích. Na každý týden máte nastavený jiný trénink, takže budete posilovat komplexně celé tělo. Navíc, jak bylo zmíněno, jediné co potřebujete je malý prostor a 30 minut času. Nenajdete lepší kurz, pro cviky na ploché břicho, než je právě tento.

Kurzem Vás provede Mgr. Patrik Pavel. Fitness expert a certifikovaný nutriční specialista. Jeho odborností je poradenství v oblasti hubnutí, transformace postavy a posilování s vlastní vahou. Což Vám názorně předvede v jeho videích. Navíc zdarma dostanete tréninkový kalendář a ukázkový výživový plán. Bez změny stravy, to totiž úplně nejde.

Videa obsahují posilování ramen a prsních svalů, zpevnění tělesného jádra, které je důležité proti bolesti zad a ochabování svalů, posilování paží a svalů na nohou a nejdůležitější část, cviky na ploché břicho, kde několikanásobně posílíte břišní partie. Naučte se, jak odstranit svalovou nerovnováhu, zlepšit svou fyzickou kondici, efektivně spalovat tuky a posilte svůj kardiovaskulární systém. Není nic jednoduššího, než s tím začít právě teď. Kurz je určený pro každého, kdo má problémy s nadváhou, kdo se chce cítit líp, nebo třeba pro ty, co nemají rádi cvičební pomůcky, těžké stroje a dojíždění do posiloven. Cvičit můžete v pohodlí domova, a pokud najedete na pravidelný režim denního cvičení, zjistíte, že už vlastně bez cvičení nemůžete být.

Vstoupit zdarma do kurzu Excel pro začátečníky