Jak vydat vlastní knihu

Vstoupit zdarma do kurzu Excel pro začátečníky
(při prvním vstupu do kurzu je třeba provést bezplatnou registraci, po kliknutí tedy budete požádáni o vyplnění e-mailu a hesla, ihned poté Vám bude kurz zpřístupněn)

 

Jak vydat vlastní knihu – parametry kurzu:

Téma kurzu: Online kurz Jak vydat vlastní knihu Vám podá kompletní informace o tom, co je nezbytné k vydání vlastní knihy vědět. Dozvíte se, jak postupovat, aby Vaše kniha byla na trhu úspěšná, jaké vydavatelství si vybrat, vše o finanční stránce věci a mnohé další.
Cílová skupina: Začínající autoři, kteří pracují na svém díle, nebo kteří mají již svou knihu napsanou a uvažují o jejím vydání.
Délka kurzu: 9 lekcí
Další info: Na online kurz se vztahuje 30denní garance vrácení peněz. Získáte neomezený přístup. Kurz Vás krok za krokem provede procesem vydání knihy a připraví Vás na všechna možná úskalí a překážky.
Požadováno: E-mail, heslo
Lektor: Richard Skolek – spisovatel, lektor, překladatel
Hodnocení:
Ohodnoťte prosím tento kurz

Jak vydat vlastní knihu – popis kurzu:

Napsali jste poutavý příběh nebo sbírku poezie, která Vám teď leží doma v šuplíku? Napadlo Vás, že by bylo pěkné vydat je jako knihu, ale bojíte se, protože nevíte dostatek informací? Pusťte si kurz, Jak vydat svou první knihu, a nenechte své příběhy ležet bez odezvy.

Na světě je spoustu lidí, kteří píšou. Jsou to romány, detektivky, pohádky nebo básně. Ale kolik z nich svá díla opravdu vydá? Je to ona hranice nevědomosti a neznáma, která nás drží zkrátka a nedovolí nám, podělit se o své texty s dalšími čtenáři.

Pokud si kurz pustíte, najdete odpovědi na všechny otázky, týkající se tématu: Jak vydat vlastní knihu. Richard Skolek, který Vás kurzem provede, má bohaté zkušenosti s vydáním svých vlastních knih v nakladatelstvích a sám knihy překládá. Zabývá se nadále i psaním, ať to jsou knihy nebo články do novin a časopisů. Zkrátka jeho znalosti Vám pomohou překonat obavy a poslat knihu do nakladatelství.

Kurz Vás připraví na mnohá úskalí, které postup obnáší. Od základů se dozvíte, jak knihu připravit, než jí vůbec někam poslat, jak někoho oslovit a na koho se vlastně obrátit. Co dělat, když Vás nakladatelství odmítnou a co dělat v případě, že budou chtít knihu vydat. Jaké podmínky obsahují smlouvy a čemu se není možné vyhnout. Na konci zhlédnutí budete vědět, jak vydat vlastní knihu a jak jí pomoci k úspěchu.

Není vždy snadné vybrat si správné nakladatelství. Každý rok se aktualizuje seznam těch současných na trhu a stejně ta nejmenší se do něho nevejdou. Je dobré se orientovat podle knih, které už vydalo, nebo žánru, na který se zaměřuje. Některá se totiž specializují pouze na vybrané druhy témat, a pokud je Vaše kniha zaměřená na jeden specifický žánr, můžete mít větší naději, že se Vaši knihou budou zabývat.

Tak už jste se rozhodli. Vezměte si svůj napsaný text, pusťte si kurz a naučte se, jak vydat vlastní knihu. Radost a potěšení, které Vám rozhodnutí přinese, Vás pohltí optimismem pro další dny.

Vstoupit zdarma do kurzu Excel pro začátečníky