Jak se sama ostříhat doma

Vstoupit zdarma do kurzu Excel pro začátečníky
(při prvním vstupu do kurzu je třeba provést bezplatnou registraci, po kliknutí tedy budete požádáni o vyplnění e-mailu, ihned poté Vám bude kurz zpřístupněn)

 

Jak se sama ostříhat doma – parametry kurzu:

Téma kurzu: Online kurz Jak se sama ostříhat doma Vás naučí stát se odborníkem v péči o Vaše vlasy. Dozvíte se tipy a triky profesionálních kadeřníků. Naučíte se vše, od správného mytí vlasů, barvení, volbu přípravků a pomůcek až po konečný styling účesu. Lektorkou kurzu je navíc přední česká kadeřnice a stylistka – Blanka Hašková.
Cílová skupina: Ti, kteří chtějí mít zdravé a krásné vlasy. Ti, kteří nechtějí vydávat velké sumy za kadeřníka. Ti, kteří se chtějí naučit pečovat o své vlasy. Všichni ti, kteří dbají o svůj zevnějšek, chtějí vyniknout, vypadat dobře a cítit se sebevědomě.
Délka kurzu: 14 lekcí
Další info: Na online kurz se vztahuje garance vrácení peněz. Získáte neomezený přístup. Obdržíte certifikát o absolvování kurzu. Získáte ke stažení 11 PDF materiálů plných užitečných informací. Díky online kurzu uspoříte čas i peníze. Kurzem Vás provede přední česká kadeřnice a stylistka, kterou můžete znát i z televizních pořadů.
Požadováno: E-mail, heslo
Lektor: Blanka Hašková – přední česká kadeřnice a vlasová stylistka
odnocení:
Ohodnoťte prosím tento kurz

Jak se sama ostříhat doma – popis kurzu:

Znáte ten problém, kdy ráno vstanete a nevíte co si učesat. Co nakonec uděláte? Vlasy stáhnete do gumičky, nebo necháte jen rozpuštěné. Není to trochu nuda? Zkuste si doma vytvořit účes, který Vám bude každý závidět. Naučte se, jak se sama ostříhat doma a získejte zkušenost profesionálních stylistů.

Blanka Hašková, přední česká kadeřnice a vlasová stylistka, působila jako porotkyně Mistrovství ČR v účesové tvorbě a byla členkou finálové poroty Miss ČR, kde zároveň navrhovala účesy. A je to právě ona, kdo Vás provede celým kurzem a poradí Vám, jak se starat o své vlasy a umět si vytvořit účes jako od kadeřníka. Hodnocení, které dostává od svých klientek, mluví za vše.

V dnešní době není důležité jen to, jak se oblékáme, ale taky jak se češeme. Ačkoliv by se to mohlo zdát absurdní, je to pravda. Hlava je vždycky první část, kterou na Vás všichni vidí a abyste s ní zaujali, musíte se umět starat o své vlasy. Jak se sama ostříhat doma a vytvořit si nádherný účes? Jednoduše s pomocí kurzu. Začnete totiž úplně od začátku a to od mytí vlasů. Zásadní je totiž výběr vhodného typu přípravku na vlasy. V nabídce jich je zkrátka tolik, že pokud sáhnete po balzámu na suché vlasy a máte je normálně dost suché, tak to dopadne katastrofálně. Naučte se orientovat mezi produkty a vybírejte ty kvalitní a určené pro Váš typ vlasů. Další nezbytnou částí je typ hřebenu. Každý má svou funkci, a aby byl Váš účes dokonalý, je vhodné rovněž vybrat ten správný.

Co dále se dá s vlasy dělat? Jak se sama ostříhat doma a nedopadnout jako s hrncem na hlavě? Zjistěte si další možnosti, které Vám kurz nabízí. Ať je to fénování, kulmování, natáčení, barvení, krepování nebo rovnání vlasů, získat cenné zkušenosti se stylingem účesu, se může jen vyplatit. Navíc se v kurzu dozvíte, jak se starat o kudrnaté vlasy a jak poznat lupy od suché kůže. Naučte se milovat své vlasy a dejte jim potřebnou péči, kterou Vám jednou vrátí.

Vstoupit zdarma do kurzu Excel pro začátečníky