Vstoupit zdarma do kurzu Krok za krokem sebekoučem
(při prvním vstupu do kurzu je třeba provést bezplatnou registraci, po kliknutí tedy budete požádáni o vyplnění e-mailu a hesla, ihned poté Vám bude kurz zpřístupněn)

 

Krok za krokem sebekoučem – parametry kurzu:

Téma kurzu: Uvědomte si svou skutečnou životní vizi a nalezněte způsoby k její úspěšné realizaci za pomoci sebekoučovacích technik.
Cílová skupina: Každý, kdo se chce v životě mentálně posunout o level výše a hodlá na sobě pracovat.
Délka kurzu: 8 kapitol, průměrná doba každé 15 minut
Další info: Možnost diskuze s lektorem na stránkách kurzu.
Požadováno: Jméno (bez příjmení), e-mail
Lektor: Lenka Benešová
Hodnocení:
Ohodnoťte prosím tento kurz

Krok za krokem sebekoučem – textový přepis videa:

Hezký den, vítám Vás na úvodním video kurzu Krok za krokem sebekoučem. Co Vám kurz přinese? Co se naučíte? Především poznání a uvědomění, že dosažení Vašich cílů je možné, a to díky Vašemu jedinečnému vnitřnímu tvořivému potenciálu. Představte si, že ať jste v jakékoliv životní situaci, nebo na jakémkoliv stupni dosažení Vašich cílů, že víte, jak postupovat, uvolňovat a využívat Váš jedinečný vnitřní tvořivý potenciál k efektivnímu, úspěšnému a rychlému řešení. Jaké to je vědět, že víte, co je Vaším cílem a jak ho rychle a efektivně dosáhnout.

A ptáte se, kdo je to vůbec kouč? Co to koučování znamená? Co mi koučování přinese? A jak se sám sobě můžu stát vlastním koučem? Na všechny tyto otázky Vám kurz nabízí odpovědi.

Jmenuji se Lenka Benešová, jsem akreditovaným koučem, členem České asociace koučů a řídím se etickým kodexem Mezinárodní federace koučů.

Koučování a sebekoučování mění způsob pohledu na to, čeho chceme dosáhnout, jakým způsobem a jaké hodnoty při tom všem zastáváme. I já jsem se sama sebe ptala, jak mně může koučing pomoci v tom, abych se stala tím, kým jsem se stala. A zjistila jsem, že to funguje. A je mnoho těch, kterým koučování naprosto změnilo jejich život k naplněnosti, k tvořivosti, změně životního stylu a celkové kvalitě života.

Chcete se stát sami sobě koučem? Chcete se vymanit ze zaběhlých kolejí a žít svým životním naplněním? Na Vaše otázky Vám odpoví poznání a uvědomění si souvislostí a spojitostí právě během kurzu. Krok za krokem sebekoučem Vám přináší postup, jak si stanovit reálné cíle a cestu k jejich dosažení. Chcete se dozvědět jak na to? Vstupte zdarma do kurzu kliknutím na tlačítko u videa. Těším se na Vás při prvním kurzu.

Vstoupit zdarma do kurzu Krok za krokem sebekoučem