Vstoupit zdarma do kurzu Chainmaille - výroba šperků doma
(při prvním vstupu do kurzu je třeba provést bezplatnou registraci, po kliknutí tedy budete požádáni o vyplnění e-mailu a hesla, ihned poté Vám bude kurz zpřístupněn)

 

Chainmaille – výroba šperků doma – parametry kurzu:

Téma kurzu: Domácí výroba šperků z hliníkových kroužků za pomoci techniky chainmaille – kroužkování.
Cílová skupina: Všichni, kteří si chtějí doma vyrobit vlastními silami nádherné šperky.
Délka kurzu: 8 kapitol, průměrná doba každé 25 minut
Další info: Možnost stažení doprovodných materiálů a diskuze s lektorem na stránkách kurzu.
Požadováno: Jméno (bez příjmení), e-mail
Lektor: Jája Kavalírová
Hodnocení:
Ohodnoťte prosím tento kurz

Chainmaille – výroba šperků doma – textový přepis videa:

Jak by se Vám líbilo, kdybyste si uměli vyrobit šperky, které nemá nikdo jiný ve Vašem okolí? Nebo mít vždycky po ruce dárek, který udělá velikou radost?

Jmenuji se Jája Kavalírová a naučím Vás, jak vyrábět šperky z hliníkových kroužků. Výrobě šperků se věnuji již pátým rokem, za tu dobu jsem vyzkoušela už poměrně hodně technik, ale když jsem se dostala k technice Chainmaille, neboli kroužkování, úplně mě pohltila. Začala jsem se jí věnovat naplno a začátkem roku 2013 o mně dokonce vyšel článek v místních novinách.

Když vidíte, co byste mohli z kroužků vyrábět, možná si říkáte, že je to pro Vás moc složité. Možná si říkáte, že tohle nikdy nedokážete. Ale nebojte, i já jsem kdysi začínala, a říkala jsem si, že tak krásné výrobky, jaké jsem viděla na fotografiích, nikdy nedokážu. Ale potom jsem zkusila svoji první japonskou kytičku a obavy ze mě rázem spadly. A právě proto to bude to první, co Vás naučím.

V prvním díle se naučíte, jak vyrábět japonské řetízky, a abyste si k nim měli třeba i co pověsit na uši, tak Vám ukážu techniku Stepping Stones. V druhém díle Vám ukážu, jak vytvořit již slibované japonské kytičky a také krásná kroužkovaná hnízdečka. Ve třetím díle již budete v japonské vazbě profíci a tak budeme moci postoupit k vazbě byzantské, z té se již dají vytvořit krásné řetízky podobné těm, které vidíte v obchodech. Budeme se tedy Byzantské vazbě věnovat celý jeden kurz a ukážeme si, jak z ní vyrobit základní řetízek, jeho variaci a také jak oplést korálky tak, aby Vám vznikly krásné náušnice.

Pokud se chcete tedy všechno toto naučit úplně zdarma, není nic jednoduššího, než kliknou na tlačítko u videa a na zadaný email Vám již přijde odkaz na první kurz. A já se u něj s Vámi těším na viděnou.

Vstoupit zdarma do kurzu Chainmaille - výroba šperků doma