Vstoupit zdarma do kurzu Kurz olejomalby - metodou Bob Ross ®
(při prvním vstupu do kurzu je třeba provést bezplatnou registraci, po kliknutí tedy budete požádáni o vyplnění e-mailu a hesla, ihned poté Vám bude kurz zpřístupněn)

 

Kurz olejomalby – metodou Bob Ross ® – parametry kurzu:

Téma kurzu: Naučte se malovat opravdu krásné obrazy – krok po kroku s profesionálním lektorem.
Cílová skupina: Všichni, kteří se chtějí naučit pěkně malovat. Není potřeba žádný výjimečný talent.
Délka kurzu: 8 kapitol, průměrná doba každé 20 minut
Další info: Možnost diskuze s lektorem na stránkách kurzu.
Požadováno: Jméno (bez příjmení), e-mail
Lektor: Pavel Michalica
Hodnocení:
Ohodnoťte prosím tento kurz

Kurz olejomalby – metodou Bob Ross ® – textový přepis videa:

Jak by se Vám líbilo, kdybyste si zvládli namalovat takový krásný obraz jako ve videu? Říkáte si, že je to nemožné? To nedokážu, na to nemám. Je pravda, že kdysi jsem si toto také říkal a naštěstí jsou ty doby dávno pryč. Po prvním kurzu, který jsem absolvoval, jsem se začal na všechno dívat úplně jinak. Najednou jsem zjistil, že vlastně umím malovat, jenom potřebuji vědět, jak na to. Nikdo mi vlastně nikdy nevysvětlil krok za krokem, jakým způsobem to jde udělat. Takže pokud se bojíte začít malovat, tak s tím Vám mohu pomoci, protože většina lidí si myslí, že nedokáže malovat, že na to nemá. Na mých živých kurzech se většinou přesvědčí, že na to mají, jen potřebují vědět, jak na to. Žádný učený z nebe nespadl, to znamená, že jakoukoliv novou činnost, kterou děláte, se musíte nějakým způsobem naučit, nebo se dozvědět postup, jak to dělat. Naštěstí tato technika je tak jednoduchá a úžasná, že ji zvládnou naprosto všichni.

Jmenuji se Pavel Michalica a jsem certifikovaný lektor pro výuku olejomalby mokré do mokrého technikou Bob Ross. Je to úžasná technika, naprosto jednoduchá a je vhodná pro každého, kdo to chce zkusit a kdo si chce něco namalovat. Mými živými kurzy prošly již desítky lidí a drtivá většina z nich byla překvapená, co vlastně dokáží namalovat. Když přinesli domů hotový obraz, příbuzní, známí, nikdo jim nechtěl věřit, že to malovali. Naštěstí měli fotky z kurzů, takže mohli dokázat, že skutečně ta jejich ruka ten obraz namalovala.

Před třemi lety, nebo možná před delší dobou, jsem si vůbec nedokázal představit, že bych někdy něco namaloval. Naštěstí mám úžasnou manželku a Věrka věřila, že malování je naprosto pro každého a stačí jenom vědět, jak na to. Takže po mém prvním kurzu jsem zjistil, že je to pravda, naučil jsem se malovat a začal jsem to učit dál, protože jsem si říkal, že když už to zvládnu já vyučený zámečník, který nemá žádnou uměleckou školu, žádné nadání, tak proč bych to nemohl naučit i ostatní lidi, když už to umím já.

V základním online video kurzu Malujte si pro radost se naučíte, jak si připravit plátno pod olejomalbu, jaké používat barvy, štětce, jaké pomůcky jsou k tomu vhodné, naučíte se, jak si namalovat modré nebe a klidnou vodu, jak namalovat krásné mraky, jak vytvořit malířskou špachtlí skálu a také stromy a jejich zrcadlení ve vodě. Když si vše dobře nacvičíte, zvládnete sami namalovat jednoduchou hezkou krajinku. Čekají zde na Vás celkem čtyři díly, které jsou zcela zdarma a ve kterých se tohle vše naučíte a zvládnete krok za krokem jak, co a kde namalovat.

Tak pokud tedy chcete začít malovat a něco se naučit, přihlaste se zdarma do kurzu stisknutím tlačítka. Takže malujte si pro radost a těším se na Vás.

Vstoupit zdarma do kurzu Kurz olejomalby - metodou Bob Ross ®