Affiliate Mystery

Vstoupit zdarma do kurzu Excel pro začátečníky
(při prvním vstupu do kurzu je třeba provést bezplatnou registraci, po kliknutí tedy budete požádáni o vyplnění e-mailu a hesla, ihned poté Vám bude kurz zpřístupněn)

 

Affiliate Mystery – parametry kurzu:

Téma kurzu: Zkušený affiliate marketér, Tomáš Dekan, Vás v online kurzu Affiliate Mystery naučí vybudovat si výdělečný web. Od základů se krok za krokem dozvíte, jak si vytvořit affiliate web i jak ho propagovat, abyste dosáhli zajímavých výdělků.
Cílová skupina: Zájemnci o vydělávání na internetu, vlastníci webových stránek, kteří chtějí svůj web zmonetizovat, nebo zlepšit jeho propagaci.
Délka kurzu: 30 lekcí
Další info: Na online kurz se vztahuje 30denní garance vrácení peněz. Získáte neomezený přístup. Obdržíte certifikát o absolvování kurzu. Získáte kontakt na lektora, kterého se můžete ptát na vše s kurzem spojené.
Požadováno: E-mail, heslo
Lektor: Tomáš Dekan – odborník na affiliate marketing se zkušenostmi z ČR i USA
Hodnocení:
Affiliate Mystery
50% (2x)

Affiliate Mystery – popis kurzu:

Chcete se věnovat affiliate marketingu, ale vůbec nevíte jak správně začít? Affiliate Mystery je tím nejlepším rádcem pro správné uchopení všech náležitostí s oborem související. Naučte se jak vydělat na činnosti, která Vás bude bavit, vydělávat a zdokonalovat.

Affiliate Mystery je marketingový nástroj, který umožňuje propagovat internetové firmy pomocí affiliate partnerů, kteří získají podíl z prodeje. Jde o provázanost stránek prodejce zboží a služeb a stránek firmy, které tyto činnosti doporučují a dělají jim reklamu. A to takovou, aby prodeje byly co nejvyšší.

Partnerský marketing vznikl v roce 1994 na základě konceptu Williama J. Tobina. Založil internetový obchod a vytvořil obchodní model pro platby provizí z prodeje. Inovátorem programu se poté stala společnost Cybererotica, která následně získala ocenění za tzv. „proklik“.

Ze začátku si získal affiliate marketing poměrně hodně zájemců a tím i vysoký růst. Byl vnímán jako marketingová hračka, která se později stala součástí podnikatelského plánu všech firem. V praxi to vypadá tak, že zákazník si najde web propagující produkty jeho zájmu. Přes tento web se proklikne na společnost, u které chce zboží zakoupit a tím vznikne objednávka. Společnost si ověří, zda nabídka trvá a pokud ano a klient nakoupí, vyplatí provizi propagující společnosti. Výhodou tohoto marketingu je jeho výkon. To znamená, že firma neplatí marketingové náklady dopředu, ale až ve chvíli, kdy jsou známy výsledky.

Kurz Affiliate Mystery Vás naučí všechny potřebné kroky k tomu, abyste dosáhli úžasných výkonů a uměli používat správné nástroje ke slušné propagaci. Tomáš Dekan se zabývá affiliate podnikáním přes pět let a za tu dobu získal tolik zkušeností a nabyl takového množství vědomostí, že je schopen předávat je dál. A forma jeho výkladu Vás zaručeně naučí všechny potřebné úkony a informace, které potřebujete znát.

Affiliate Mystery není jen o marketingu jako takovém, je to i o pochopení všech náležitostí s činností související. O umění analýzy, affiliate programů, instalací, domén, SEO nebo o komunikaci mezi zákazníky. Naučte se vcítit do správného myšlení a pochopíte jak dělat affiliate marketing správně.

Vstoupit zdarma do kurzu Excel pro začátečníky