Vstoupit zdarma do kurzu Angličtina hrou pro děti i dospělé
(při prvním vstupu do kurzu je třeba provést bezplatnou registraci, po kliknutí tedy budete požádáni o vyplnění e-mailu a hesla, ihned poté Vám bude kurz zpřístupněn)

 

Angličtina hrou pro děti i dospělé – parametry kurzu:

Téma kurzu: Učení angličtiny nenásilnou formou pomocí her, říkanek, písniček, pohádek, obrázků i znakové řeči.
Cílová skupina: Děti a jejich rodiče, kteří se teprve učí základům angličtiny.
Délka kurzu: 8 kapitol, průměrná doba každé 20 minut
Další info: Materiály k probíraným lekcím volně ke stažení na stránkách kurzu.
Požadováno: Jméno (bez příjmení), e-mail
Lektor: Pavlína Dostálová
Hodnocení:
Angličtina hrou pro děti i dospělé
65% (8x)

Angličtina hrou pro děti i dospělé – textový přepis videa:

Dobrý den, jmenuji se Pavlína Dostálová a chci Vás pozvat ke sledování mých videí Angličtina hrou pro děti i dospělé. Všichni víme, že cizí jazyky jsou dnes podmínkou k životu a angličtina je na prvním místě. Mám spoustu známých, kteří si hledají práci, a říkají, že všude chtějí angličtinu. Nebo už dělají, co je baví, a chtějí se buď zdokonalit ve svém povolání, nebo ve svém koníčku, a hledají si další informace a inspirace na internetu. A spousty věcí tam najdete i v češtině, ale pokud umíte angličtinu, tak se Vám otevřou dveře plné pokladů, pokud to zvládáte. Učit se angličtinu v dospělosti není jednoduché. Je nejlepší začít s výukou jazyka v dětství, protože to se Vám vkládá do paměti nejlépe a nejlépe se tomu tak učíte.

Někdo z Vás může namítnout, že k dceři ve školce už stejně chodí lektorka angličtiny jednou týdně, nebo si řeknete, že syn má už teď angličtinu od první třídy ve škole. Tak proč by se ji měli učit dál? Řeknu Vám svůj příběh. Měla jsem angličtinu od střední školy, byla pro mě nová jako pro mnoho mých kamarádek a spolužaček. Od druhého ročníku jsem si brala extra hodiny angličtiny na jazykové škole. Protože jsem normálně chodila na mezinárodní obchod, angličtinu jsme měli intenzivně 3x týdně, takže jedna hodina konverzace v jazykovce byla pro mě lehká po gramatické stránce i slovní zásobě. Ale byla to prostě extra konverzace a byla jsem angličtině vystavěna víc. A v čem se to nejvíc projevilo? V rozdílu mezi mojí angličtinou, jazykovými znalostmi a mezi znalostmi mých spolužaček, které začínaly ve stejnou dobu, stejně jako já nově s angličtinou.

Co je tedy důležité při výuce nového jazyka? Vystavit se mu! Co nejvíce se mu vystavit. A to Vám tyto online kurzy velice dobře umožňují, protože nemusíte být tomu vystaveni jenom jednou týdně, jako Vaše dcera ve školce, nebo Váš syn ve škole, nebo jako já jsem to měla v té jazykovce, můžete se angličtině vystavovat každý den, pokud možno. To by tak bylo i nejlépe. Řeknete si, ale proč mám drilovat gramatiku a slovíčka každý den? Ano chápu, nikomu se to nechce dělat. A proto jsou tady moje kurzy Angličtina hrou. Protože se anglicky učíme, aniž bychom to věděli, hrou, pomocí písniček, říkanek, při pohybu, pomocí předmětů, zkrátka přirozeně tak, jak se učí mateřština, tak se učí i cizí jazyk. A pokud to děti baví, ani neví, že se něco učí.

Studovala jsem češtinu a angličtinu na pedagogické fakultě v Ústí nad Labem a když nastal čas, že bych to měla jít učit, řekla jsem si, že tu angličtinu neumím dostatečně, abych ji někoho učila. A tak jsem odcestovala do Kalifornie a tam jsem žila, studovala a pracovala přes 18 let. Nejprve jsem tam při studiu učila v mateřských školkách a potom jsem se stala pedagogickou psycholožkou a pracovala jsem jak s předškolními, tak raně školními dětmi. Samozřejmě v angličtině jsem se tam velice zdokonalila, ale také jsem si uvědomila, to co jsem cítila od dětství, že mě strašně baví hrát si s malými dětmi. Prožívat s nimi, učit je něco nového. A tím, že si hrajeme a prožíváme věci, tím se všechno mnohem lépe učíme, aniž bychom věděli, že se vůbec učíme. A to je na tom to krásné. Proto bych chtěla pozvat Vás i Vaše děti ke hře v angličtině, aby aniž by to děti vůbec věděly, se anglicky učily.

Na základě mých zkušeností s angličtinou a z práce s malými dětmi jsem si vytvořila svůj hravý program výuky angličtiny pro malé předškoláky i děti raného školního věku. Tento program již dva roky vyučuji na základní škole v Brně a teď máte možnost se ho účastnit také.

Pokud si chcete vyzkoušet lekce angličtiny zdarma, stiskněte tlačítko u videa a já se na Vás budu těšit.

Vstoupit zdarma do kurzu Angličtina hrou pro děti i dospělé