Jan Laibl – buďte nejlepším obchodníkem

Vstoupit zdarma do kurzu Excel pro začátečníky
(při prvním vstupu do kurzu je třeba provést bezplatnou registraci, po kliknutí tedy budete požádáni o vyplnění e-mailu a hesla, ihned poté Vám bude kurz zpřístupněn)

 

Jan Laibl – buďte nejlepším obchodníkem – parametry kurzu:

Téma kurzu: Zkušený obchodník a školitel, Jan Laibl, Vás v tomto online kurzu naučí, jak se stát obchodníkem, který prodá jakoukoliv službu či produkt. Zbavíte se všech obav, které mohou být s profesí obchodníka spojeny a stanete se obchodníkem profesionálem.
Cílová skupina: Začínající obchodník, který svou profesi chce stavět na pevných základech. Pokročilejší obchodník, který chce zlepšit svou prodejní dovednost a zvýšit tak svou úspěšnost.
Délka kurzu: 10 lekcí
Další info: Na online kurz se vztahuje 30denní garance vrácení peněz. Získáte neomezený přístup. Obdržíte certifikát o absolvování kurzu. Zkušený lektor Vám dá konkrétní návody, jak prodávat zboží, službu či řešení.
Požadováno: E-mail, heslo
Lektor: Jan Laibl – obchodník, školitel, kouč
Hodnocení:
Ohodnoťte prosím tento kurz

Jan Laibl – buďte nejlepším obchodníkem – popis kurzu:

Obchodní profese, vyžaduje spoustu lidských rysů a umění mluvit s lidmi. Dnes je obchodníků na trhu velmi mnoho, ale kolik jich je opravdu těch kvalitních. Mezi jakou skupinu patříte Vy? Jste úplní začátečníci, nebo už ostřílení obchodníci, kteří potřebují ujasnit priority? Jan Laibl Vás nasměruje na správnou cestu a po zhlédnutí jeho kurzu budete ti nejlepší obchodníci s nadšením k práci.

Dnes je to o přístupu a myšlení lidí. Je třeba si prověřit trh a zaměřit se na produkty a služby, které mají budoucnost. Samozřejmě i společnosti si své obchodníky prověřují a nevezmou do svého týmu kdekoho. Hledají opravdu dobré lidi, kteří si půjdou za svým a jejich středobodem bude zákazník a prodej. Není to jen o tom prodat samotný produkt, ale získat důležité kontakty a reference, které Vás posunou dál, a Vy budete mezi špičkou. Jan Laibl to umí a naučí Vás to. Jeho kurz s trefným názvem, Profese obchodník, Vás naučí nejen být dobrými obchodníky, ale i základy jednání s lidmi a přístupu k výzvám. Jan Laibl je obchodníkem, kterého chce každá firma. Začínal jako obchodní zástupce, ale sám poznal, že jeho priority jsou jiné, než u jeho kolegů. Propadl obchodování a nyní dělá i kouče a školí nové nadějné talenty. Sám říká, že tato profese je sice jedna z nejnáročnějších, ale zároveň nejlepších, které si můžete vybrat.

Dnes je vlastně obchodníkem každý. Všichni se snažíme něco prodat. Ať je to náš názor, nápad nebo důvod, proč něco chceme dělat tak či onak. Jen pravý obchodník umí využít svého potenciálu a živit se tím. Umí prodávat a rozumí svému oboru tak, jako nikdo jiný. Firmy i zákazníci se na něho spoléhají a nečekají žádné falešné lži a výmluvy. Pouze čistou a férovou hru, kde budou spokojené obě strany.

Bojíte se telefonovat, nebo osobních schůzek? Berte to jako výzvu. Připravte se a konejte tak, jak Vám radí rozum a znalosti. Jan Laibl zastává v obchodování čestnost a serióznost. Jak jste na tom Vy? Jsou to jen peníze a majetek, nebo i radost z dobře odvedené práce a setkání s lidmi.

Vstoupit zdarma do kurzu Excel pro začátečníky