Jóga pro začátečníky

Vstoupit zdarma do kurzu Excel pro začátečníky
(při prvním vstupu do kurzu je třeba provést bezplatnou registraci, po kliknutí tedy budete požádáni o vyplnění e-mailu a hesla, ihned poté Vám bude kurz zpřístupněn)

 

Jóga pro začátečníky – parametry kurzu:

Téma kurzu: Lektor s více jak 15letou praxí, Václav Krejčík, Vás v tomto online kurzu naučí, jak pomocí jógy odplavit z těla stres a napětí, jak získat potřebnou energii, jak sjednotit tělo a mysl. Dozvíte se, jak správně dýchat a meditovat. Nejenže zpevníte své tělo, ale budete se cítit i uvolněně a nabití pozitivní energií.
Cílová skupina: Začátečníci i mírně pokročilí, kteří se chtějí naučit mnoho nových pohybů, chtějí se naučit zklidnit, správně meditovat, relaxovat a získat novou energii.
Délka kurzu: 10 lekcí
Další info: Na online kurz se vztahuje garance vrácení peněz. Získáte neomezený přístup. Obdržíte certifikát o absolvování kurzu. Od lektora s více jak 15letou praxí se naučíte mnoho jógových pozic.
Požadováno: E-mail, heslo
Lektor: Václav Krejčík – ředitel Power Yoga Akademie, vydavatel časopisu JÓGA DNES, nutriční terapeut
Hodnocení:
Ohodnoťte prosím tento kurz

Jóga pro začátečníky – popis kurzu:

Obnovení svého já. Tak by se dala charakterizovat jóga pro začátečníky. Význam slova lze vyjádřit pojmy jako připoutat, spojit, sjednotit nebo ovládnout. Jde o sjednocení mysli a těla. Ovládnutí duše ve prospěch sám sebe. Spojení fyzična a duševna a připoutání energie.

Nejstarší záznamy pocházejí z let 900 až 500 př.n.l. Jsou známy praktiky světců a způsoby meditace a uctívání duše. Jsou dochované nejrůznější cviky, které našemu tělu odplaví škodlivé látky, stres a napětí a pomocí nich získáme čistou a pozitivní energii. Jóga nás zavede na správnou cestu života, zbaví nás neklidu a trápení. Při absolutním uvolnění, pochopíme temperament, který vysílá naše tělo a jsme schopni vycítit a zavrhnout negaci a zmatek.

V kurzu, Jóga pro začátečníky, se naučíte nejen o poznání mysli, ale právě i důležité cvičení, které pomůže našemu fyzičnu uvolnit tělo. Utřídíte si všechny informace a dáte se na cestu klidu a relaxace. Naučíte se správně dýchat a meditovat. Zacvičíte si pozdrav slunci, ze kterého se dostanete k základní sekvenci ásan ve stoje. Kurzem Vás provede, ředitel Power Yoga Akademie, Václav Krejčík. Je vydavatelem časopisu, výživovým poradcem a držitelem několika ocenění. S jeho pomocí dosáhnete v józe pokroku.

Jóga je plná pozitivních vlivů, pohody, duševní energie a uvolnění. Cviky, které mají každý svůj význam, Vám pomohou nejen k duševnímu zdraví, ale i ke zpevnění svalů a ohebnosti kostí. V kurzu jich několik uvidíte a sami si je doma v teple můžete vyzkoušet. Zjistíte, že to není tak snadné, jak se na první pohled zdá, ale po pár zkouškách, to půjde samo. Dostanete se do různých postavení, které zapojí všechny Vaše svaly a uvolní stresové napětí.

Principy jógy jsou jednoduché a pokud přijdete na to, že tento směr, je ten Váš, není nad čím váhat. Jóga pro začátečníky je tím nejlepším startem do světa jogínů, duchovna a klidu. Dojděte i Vy k poznání vlastní pozitivní energie.

Vstoupit zdarma do kurzu Excel pro začátečníky