Všechny kurzy v kategorii Sportovní kurzy

Online jazyky
image-581

Jak hrát tenis?

Získejte jedinečné know-how o tom, jak hrát tenis. Seznamte se s nejnovějšími tréninkovými metodami v oblasti tenisové výuky, pochopte základní principy herní techniky a naučte se tenisové triky, které ovládají jen ti nejlepší.
Online jazyky
image-58

Pilates

Obsahem kurzu je cvičení metodou Pilates. Kurz je určen pro všechny, kteří chtějí udělat něco pro své zdraví a přitom proniknout do tajů této zajímavé metody. Kurz je rozdělen do 13 kapitol, průměrná doba každé z nich je 25 minut. Kurzem provází Jolana Novotná.
image-998

Jan Anděl cvičení doma

Nenechte svou postavu chátrat, udělejte něco pro své zdraví a dosáhněte maximálních výsledků s minimem času. Díky tomuto efektivnímu cvičení se budete lépe cítit i lépe vypadat. Pomocníkem, který Vám bude na cestě pomáhat, je Jan Anděl.
image-1949

Cviky na ploché břicho

Online kurz Vám pomůže nejen zformovat postavu v oblasti břišních partií, ale pomůže Vám i celkově snížit tělesný tuk, posílit kardiovaskulární systém, zlepšit fyzičku nebo odstranit svalovou nerovnováhu. Cvičit můžete kdekoliv a kdykoliv, navíc ušetříte peníze i drahocenný čas.
image-1717

Jóga pro začátečníky

Lektor s více jak 15letou praxí Vás naučí, jak pomocí jógy odplavit z těla stres a napětí, jak získat potřebnou energii, jak sjednotit tělo a mysl. Dozvíte se, jak správně dýchat a meditovat. Nejenže zpevníte své tělo, ale budete se cítit i uvolněně a nabití pozitivní energií.
image-1656

Jak začít sportovat

Tomáš Reinbergr Vás v tomto online kurzu naučí, jak při sportu spojit mysl s pohybem tak, abyste ve sportu dosáhli lepších výsledků, zbavili se stresu a s menším úsilím dosáhli Vašich maximálních možností. Dozvíte se i v jakém tempu a jak často trénovat a mnoho dalšího.