Olejomalba pro začátečníky

Vstoupit zdarma do kurzu Excel pro začátečníky
(při prvním vstupu do kurzu je třeba provést bezplatnou registraci, po kliknutí tedy budete požádáni o vyplnění e-mailu a hesla, ihned poté Vám bude kurz zpřístupněn)

 

Olejomalba pro začátečníky – parametry kurzu:

Téma kurzu: V online kurzu Olejomalba pro začátečníky se naučíte malovat jako umělec, od úplných základů se krok za krokem naučíte správné techniky, abyste uměli vytvořit krásné malby. Malování Vás nadchne a zlepšíte svou dovednost.
Cílová skupina: Začátečníci i pokročilí s talentem i bez něj, kteří se chtějí pustit do malování nebo vyzkoušet novou techniku malování.
Délka kurzu: 11 lekcí
Další info: Na online kurz se vztahuje 30denní garance vrácení peněz. Získáte neomezený přístup. Obdržíte certifikát o absolvování kurzu. Zdarma získáte 2 e-booky o olejomalbě.
Požadováno: E-mail, heslo
Lektor: Pavel Michalica – certifikovaný instruktor pro výuku olejomalby
Hodnocení:
Olejomalba pro začátečníky
66.67% (3x)

Olejomalba pro začátečníky – popis kurzu:

Rozhodli jste se malovat olejovými barvami, ale nevíte jak na to. Co takhle pustit si kurz, olejomalba pro začátečníky, přímo z tepla domova. Máte jedinečnou příležitost získat cenné rady ohledně malování různých předloh pomocí olejových barev.

Olejomalba je jednou z nejstarších technik malování. Barvy, které jsou pojené s olejem, zachovají obrázky krásné několik set let. Umění vrstvení barev takovým způsobem, aby vznikla překrásná malba, je o pochopení správné techniky, použití barev a nástrojů. Kurz, Chci malovat – olejomalba krok za krokem, je tím nejlepším pomocníkem na cestě k nauce. Pavel Michalica Vám dokáže, že zvládnutí techniky není nic těžkého a Vy se naučíte malovat jako mistři. Sám si na začátku neuměl přestavit, že by uměl tak krásné malby. Pouze jeho píle a dobré výsledky z něho udělali certifikovaného instruktora metody Boba Rosse a je schopen předávat své znalosti dál pomocí kurzů.

Olejomalba pro začátečníky Vám ukáže jak správně užívat štětce, jaké si pořídit a jak a čím je vyčistit. Jaké barvy si koupit, jak je míchat a kolik množství nanášet na paletu. Naučíte se vypnout plátno a zjistíte co je šepsování. Budete umět namalovat překrásné krajinky včetně chaloupek a navíc získáte tipy jak přesně pohybovat štětcem nebo co dělat, když nanesete do kresby moc barvy nebo naopak vysvětlíte kompozici do ztracena.

Olejové barvy mají vynikající přilnavost na různé druhy podložek, např. dřevo, sklo, kov a podobně. Nejznámější je však malování na plátno. Výhodou těchto barev je jejich syté krytí, pomalé schnutí a adaptabilnost. Do výkresu můžete zasahovat během tvorby podle potřeby a s barvami si můžete hrát jak je libo. Olejomalba pro začátečníky Vám ukáže jak vykouzlit úžasné výtvory, které budou zdobit nejednu galerii.

Není nutné dlouhé učení přesných tahů, ale jenom procvičování z Vás udělá malíře. Pečlivé zhlédnutí videí Vás naučí pochopit techniku malby. Postupně si obrázky vyzkoušíte a opakování Vám přinese výsledky. Není nutné mít zvláštní nadání, pouze chuť a trpělivost se učit.

Vstoupit zdarma do kurzu Excel pro začátečníky