Profesionální angličtina a její intonace

Vstoupit zdarma do kurzu Excel pro začátečníky
(při prvním vstupu do kurzu je třeba provést bezplatnou registraci, po kliknutí tedy budete požádáni o vyplnění e-mailu a hesla, ihned poté Vám bude kurz zpřístupněn)

 

Profesionální angličtina a její intonace – parametry kurzu:

Téma kurzu: Online kurz Profesionální angličtina a její intonace posune Vaše znalosti angličtiny na novou úroveň. Seznámíte se s britskou kulturou a tím si osvojíte zdvořilostní a společenské mravy. Osvojíte si nejen správnou výslovnost, ale i anglickou intonaci.
Cílová skupina: Středně pokročilí, co více či méně používají angličtinu. Cestovatelé po anglicky mluvících zemích. Příznivci britské kultury.
Délka kurzu: 7 lekcí
Další info: Kurzem Vás bude provázet rodilý mluvčí. Na online kurz se vztahuje 30denní garance vrácení peněz. Získáte neomezený přístup.
Požadováno: E-mail, heslo
Lektor: Oliver Buxton
Hodnocení:
Profesionální angličtina a její intonace
100% (1x)

Profesionální angličtina a její intonace – popis kurzu:

Anglický jazyk je třetím nejrozšířenějším mateřským jazykem světa. Je používaný jako mezinárodní dorozumívací prostředek, protože se touto cestou snadno domluví lidé rozdílných řečí z různých zemí. Zásoba anglických slovíček tvoří největší podíl slov cizího původu a Oxfordský slovník obsahuje definice zhruba 600 000 slov.

Angličtina vypadá na první setkání velmi složitě, slovíčka znamenají více významů, má několik časů a některá slovesa jsou nepravidelná a musíme znát jejich další tvary. V dnešní době, kdy se prakticky učíme angličtinu od mateřské školy, je však čím dál snazší mluvit. Hodně závisí na času, který učení věnujeme, a na správném přístupu lektorů.

Kurz Profesionální angličtina je doporučen pro ty, kteří znají gramatické jevy a jsou na úrovni, že se domluví a rozumí. Potřebují ale vylepšit své znalosti ohledně správného vyslovování a použití zdvořilostních frází. Kurz je složený ze sedmi témat a v každém Vám budou vysvětlena základní pravidla pro správné mluvení. Videa jsou natočena velmi přehledně a každý, kdo se jazyku věnuje, lehce porozumí.

V angličtině jde hlavně o to, abychom mluvili. Pokud nastupujete do nového zaměstnání, kde je jedna z hlavních činností denní mluvení v anglickém jazyce, je zde nutná profesionální angličtina. Nemůžete mluvit s chybami a navíc je na místě anglická intonace. Spousta lidí se bojí mluvit, protože si myslí, že jejich přízvuk zní hloupě. Pokud to máte i Vy takto v mysli zaklíněné, odpoutejte se od toho, jinak se nikam neposunete.

Pomůže Vám online kurz Profesionální angličtina, který Vás dostane na patřičnou úroveň. Jednotlivými lekcemi Vás provede Oliver Buxton. Jeho profesionální angličtina Vám pomůže k pochopení a porozumění. Denně cvičte, nahrávejte se a poslouchejte. Budete se zlepšovat a na pohovorech budou překvapeni, jakými řečnickými znalostmi vynikáte.

Dnešní doba nabízí neskutečně mnoho možností jak se anglický jazyk učit. Ovšem co je jisté, že sami to nezvládnete. Kurz, který zde představujeme, je jedinečný v tom, že ho provází rodilý mluvčí. Jeho angličtina je perfektní a Vy máte možnost mluvit stejně tak. Bohužel spoustu online kurzů provázejí lidé, kteří se sami naučili mluvit před měsícem a myslí si, že mohou učit další. Většinou je jejich přízvuk katastrofický a vysvětlení gramatiky tak složité, že se nemůžete zlepšit ani o kousek. Navíc se stává, že Vás jazyk přestane bavit a následky se pak mnohem složitěji řeší. Neriskujte špatné kurzy a zakupte si raději ten, který Vás naučí profesionálně mluvit, ukáže Vám cestu k jednoduchému porozumění a poukáže na zdvořilostní a společenské základy. Profesionální angličtina má ve světě své místo a Vy můžete být její součástí.

Vstoupit zdarma do kurzu Excel pro začátečníky