Vstoupit zdarma do kurzu Základy práce s Adobe Photoshop
(při prvním vstupu do kurzu je třeba provést bezplatnou registraci, po kliknutí tedy budete požádáni o vyplnění e-mailu a hesla, ihned poté Vám bude kurz zpřístupněn)

 

Úprava fotek ve Photoshopu – parametry kurzu:

Téma kurzu: Online kurz Úprava fotek ve Photoshopu Vás naučí jednoduchý postup retušování Vašich fotografií, který Vám nezabere mnoho času, a výsledkem budou profesionálně vypadající fotografie.
Cílová skupina: Všichni ti, kteří si chtějí vytvořit díky Photoshopu profesionálně vypadající fotografie.
Délka kurzu: 16 dílů, průměrná doba každé 25 minut
Požadováno: Jméno (bez příjmení), e-mail
Lektor: Jarka Hrnčárková
Hodnocení:
Ohodnoťte prosím tento kurz

Úprava fotek ve Photoshopu – textový přepis videa:

Vítejte v kurzu Úprava fotek ve Photoshopu. V tomto kurzu si ukážeme jednoduchý a univerzální postup retušování, který Vám nezabere příliš mnoho času, a získáte díky němu profesionálně vypadající fotografie.

V první části kurzu se budeme věnovat troše teorie a povíme si něco o tom, co dělat už při samotném focení tak, abyste co nejvíce minimalizovali dobu potřebnou k následným úpravám ve Photoshopu. Ukážeme si například praktické triky, jak se zbavit popraskaných rtů, nebo příliš rozlítaných vlasů foceného.

Ve druhé části kurzu se už zaměříme přímo na retušování , seznámíme se s jednoduchým retušovacím postupem, ten se skládá ze 6 kroků. U každého kroku si nejdříve vysvětlíme, proč je dobré ho dělat a na co se při něm zaměřit tak, abyste to poté mohli snadno přenést na Vaše fotografie. Kroky, z nichž se tento postup skládá jsou následující: nejprve si ukážeme, jak přirozeně upravovat proporce, dále se budeme bavit o tom, jak čistit pleť, jak ji vyhlazovat, stínovat a jak některé její části projasňovat. Na závěr si řekneme i něco o tom, jak na základní úpravy barev.

Po zhlédnutí tohoto kurzu budete znát jednoduchý, univerzální postup retušování, který Vám nezabere příliš mnoho času, ale zároveň díky němu získáte profesionálně vypadající fotografie. Pojďme se do toho pustit, klikněte na tlačítko u videa a vstupte ZDARMA do online video kurzu Úprava fotek ve Photoshopu.

Vstoupit zdarma do kurzu Základy práce s Adobe Photoshop