Kurz Photoshop

Vstoupit zdarma do kurzu Excel pro začátečníky
(při prvním vstupu do kurzu je třeba provést bezplatnou registraci, po kliknutí tedy budete požádáni o vyplnění e-mailu a hesla, ihned poté Vám bude kurz zpřístupněn)

 

Kurz Photoshop – parametry kurzu:

Téma kurzu: Kurz Photoshop Vás naučí ovládat tento program k editaci fotek a obrázků na profesionální úrovni. Od úplných základů se naučíte vytvářet poutavé kompozice, retušovat, odstraňovat červené oči z fotografií a mnoho dalšího, a to jak pro osobní potřebu, tak třeba i pro reklamní účely.
Cílová skupina: Všichni, kteří chtějí proniknout do tajů úpravy fotografií. Ti, kteří se chtějí naučit upravovat digitální fotky na profesionální úrovni. Ti, kteří si chtějí upravovat obrázky pro osobní použití i zájemci o grafické odvětví. Začátečníci, kteří nerozumí ovládání grafických nástrojů.
Délka kurzu: 42 lekcí
Další info: Na online kurz se vztahuje 30denní garance vrácení peněz. Obdržíte certifikát o absolvování kurzu. Získáte neomezený přístup. Praktické tipy, ukázky a návody. Obdržíte ebook ZDARMA.
Požadováno: E-mail, heslo
Lektor: Marek Chrenko – lektor, specialista v oblasti programování a počítačové grafiky
Hodnocení:
Ohodnoťte prosím tento kurz

Kurz Photoshop – popis kurzu:

Adobe Photoshop je grafický nástroj, ve kterém si upravíte a vytvoříte nádherné obrázky. Můžete je upravit podle nálady, příležitosti nebo možností, které Photoshop nabízí. Naučte se zpracovat své fotografie v umělecká díla a najděte novou zálibu.

Photoshop vznikl v roce 1990, kdy vyšla jeho první verze pro Mac OS. V současnosti už pracujeme se čtrnáctou verzí a tu známe pod označením Creative Cloud. Photoshop je dílem Thomase a Johna Knolla, kteří začali s jeho vývojem už v roce 1987. Dokázali vytvořit geniální nástroj pro úpravu fotek a my máme možnost s ním dnes pracovat. Novější verze nabízejí zdokonalené uživatelské rozhraní a vylepšený systém s formáty. Sami zjistíte, jaké přináší práce s Photoshopem výhody.

Kurz, Profesionální úprava fotek ve Photoshopu, Vás seznámí s programem a jeho možnostmi. Naučíte se ovládat jeden z nejrozšířenějších programů pro digitální úpravu obrázků a fotek, který je na trhu dostupný. Dozvíte se, jak retušovat fotografie, neboli upravit jakoukoliv postavu, nebo obličej. Jak odstranit červené oči a co znamená pracovat s vrstvami. Kurz Photoshop je postavený od úplných základů, takže jej pochopí i úplní začátečníci, kteří grafické nástroje nikdy nepoužívali. Pro lepší přehled, máte zdarma k dispozici ebook, kde najdete návody a ukázky, navíc když nebudete něčemu rozumět, můžete si video pustit kdykoliv znovu a zopakovat si postup od začátku. Kurz Photoshop Vás překvapí svou jednoduchostí, ale zároveň svými možnosti a atraktivitou.

Vašim lektorem bude zkušený Marek Chrenko, který vystudoval elektrotechnickou školu a má bohaté zkušenosti v oboru technologií. Jeho specifikací je zejména programování a počítačová grafika. Jeho znalosti jsou tak rozsáhlé, že Vám ukáže úpravu obrázků pěkně krok za krokem. Naučíte se vytvářet poutavé kompozice a zpracovávat fotografie na profesionální úrovni. Výhodou kurzu je, že uvidíte hlavně praktické a konkrétní ukázky. Staňte se mistry v úpravě obrázků, ať už pro potěšení, nebo pro novou kariéru v grafickém odvětví. Výstavy se totiž hemží krásnými fotkami, které se dají publikovat na profesionální úrovni a pokud i Vás nadchne tento směr, není nikdy pozdě začít.

Vstoupit zdarma do kurzu Excel pro začátečníky