Ekonomická angličtina a angličtina pro účetní B2+Vyzkoušet ukázkový kurz ZDARMA
(před samotným spuštěním kurzu budete vyzváni k zadání e-mailu)

 

Ekonomická angličtina a angličtina pro účetní B2 – parametry kurzu:

Téma kurzu: Ekonomická angličtina a angličtina pro účetní B2+ Vám pomůže v oblasti účetnictví, fakturace, platebních podmínek a financí. Kurz Vás provede širokou slovní zásobou i tematickou gramatikou.
Cílová skupina: Pokročilí, kteří potřebují v rámci své profese pilovat obchodní konverzaci (administrativní pracovníci, bankéři, ekonomové).
Délka kurzu: 4 kapitoly, 16 tematických lekcí
Rozsah kurzu: Tematické okruhy:
účetní základy (základní úvod, fakturace, náklady a výnosy)
platby (základní úvod, transakce, náklady a výnosy, platby ve společnosti)
aktiva a pasiva (základní úvod, transakce, náklady a výnosy, společnost)
společnost (základní úvod, transakce, náklady a výnosy, společnost)
Slovní zásoba:
účetnictví (postupy, operace, kariéra), náklady, zisky, fakturace, závazky a pohledávky, formální dopis, obchodní podmínky – vyjednávání, zásoby, aktiva, grafy, obaly a nádoby, daně, mzdové účetnictví, etické otázky v účetnictví
Fráze:
korespondence v účetnictví, dávání instrukcí
Gramatika:
slovesné tvary v účetní korespondenci, britská a americká výslovnost, vyjádření budoucnosti, předložkové fráze, idiomy, vztažné věty, aktiv/pasiv, podmínkové věty
– neomezený trénink slovíček, frází, gramatiky a cvičení
– autentické audio poslechy
– hodnotící videa
Kvalita kurzu: Metodika a studijní obsahy jsou vytvořené dle Společného evropského referenčního rámce pro jazyky a mezinárodních korpusů Univerzity Cambridge a Oxford. Po absolvování celého kurzu obdržíte certifikát, který můžete předložit svému zaměstnavateli nebo při pracovním pohovoru.
Záruka: Garance vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dnů. Možnost výměny kurzu do 14 dnů.
Požadováno: Pouze e-mail
Lektor: Neil z OJ
Hodnocení:
Ohodnoťte prosím tento kurz

Ekonomická angličtina a angličtina pro účetní B2 – popis kurzu:

Online kurz Ekonomická angličtina a angličtina pro účetní B2+ je pro ty, kteří potřebují uplatnit angličtinu ve svém zaměstnání na pozici administrativní pracovník, bankéř, ekonom, nebo i pro ty, kteří chtějí své znalosti angličtiny rozšířit. Kurz Ekonomická angličtina a angličtina pro účetní B2+ Vás provede tematickými frázemi, gramatikou a slovíčky. Výuka probíhá efektivní, zábavnou a poutavou formou, učit se můžete kdykoliv a kdekoliv.

Pokud Vám kurz z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, můžete jej vyměnit za jiný kurz, nebo Vám budou peníze vráceny zpět. Obavy tedy nemusíte mít žádné a můžete se s chutí pustit do svého vzdělávání.

Přejít na OBJEDNÁNÍ kurzu Obchodní angličtina pro znalé začátečníky A2