Jak zabalit dárek

Vstoupit zdarma do kurzu Návody na šití

Jak zabalit dárek – parametry kurzu:

Téma kurzu: Kurz Jak zabalit dárek Vám názorně ukáže, jak originálně, nápaditě a přitom snadno zabalit dárek. Udělejte radost obdarovanému nejen samotným dárkem, ale i tím, že mu ukážete, že jste si dali záležet i na jeho zabalení. Celý kurz je zdarma!
Cílová skupina: Díky tomuto online video kurzu zvládne krásně zabalit dárek úplně každý.
Délka kurzu: 5 videí
Další info: Budete potřebovat: dárek, balicí papír, nůžky, sešívačku, lepidlo, lepící páska, stuhu.
Požadováno: e-mail
Lektor: Tým Vím víc ve spolupráci s Domácími nápady
Hodnocení:
Ohodnoťte prosím tento kurz

Jak zabalit dárek – popis kurzu:

Kurz Jak zabalit dárek zaujme jistě svou originalitou. Je přesně určený pro takového člověka, který potřebuje ihned zabalit, nejlépe úhledně a kreativně, dárek. Přiznejme si, že balení dárků bývá někdy tvrdý oříšek. Dárky, se kterými chceme zazářit, vyžadují mít originální dekor a to bez diskuzí.

Tento kurz je zajímavý nejen tím, že se od základu naučíte, jak vkusně zabalit klasický „hranatý“ dárek (krabička, kniha, atd…), ale navíc se dozvíte triky na balení dárků nestandardních tvarů. Jako například láhve nebo hrnky. Navíc jako bonus máte možnost, se naučit, jak si vytvořit vlastní barevnou mašli ze stuhy nebo dokonce z papíru. Vše je v kurzu srozumitelně popsané, takže i pro naprostého laika v této oblasti, není problém vytvořit naprosto senzačně zabalený dárek. Není ani potřeba výrazná manuální zručnost, nebo drahé komponenty. Stačí nůžky, sešívačka, izolepa, papír, popřípadě stuha. A samozřejmě předmět k zabalení.

Kurz je navíc celý zdarma a jednotlivá videa trvají jen pár minut. Vy si pouze vyberete jaký tip dárku (tvar) budete balit. Po zhlédnutí videí vlastně zjistíte, že balení dárků, v pohodlí domova nebo v práci, je zábava. Můžete si zkombinovat barvy papírů a stužek podle daného předmětu, nálady nebo příležitosti. Nakonec Vás to bude bavit a sami se přesvědčíte o jednoduchosti balení dárků.

Umět zabalit vhodně dárek se Vám může hodit i v situacích, kde byste to nečekali. Například ráno vstanete a zjistíte, že jste měli včera nechat zabalit dárek pro ředitele. Co teď? V práci máte být za chvilku, takže o balení v prodejně nemá cenu hovořit. Je to tak jednoduché. Najdete doma kousek papíru, pustíte si kurz, naleznete správné video a za pár minutek máte hotovo. Není nic jednoduššího. Kurz není náročný na čas a během videa jste opravdu schopni předmět zabalit na první zhlédnutí.

Takže, jděte do toho! Neplaťte za drahá balení, nebo dárkové krabičky či nevkusné papírové tašky. Vezměte dárek a obal si vyrobte sami. S online kurzem Jak zabalit dárek to zvládne každý. Kdo může říct o geniálně zabaleném dárku: „Ten jsem balil já.“

Vstoupit zdarma do kurzu Návody na šití