Jak správně prezentovat a být skvělý řečník

Vstoupit zdarma do kurzu Excel pro začátečníky
(při prvním vstupu do kurzu je třeba provést bezplatnou registraci, po kliknutí tedy budete požádáni o vyplnění e-mailu a hesla, ihned poté Vám bude kurz zpřístupněn)

 

Jak správně prezentovat a být skvělý řečník – parametry kurzu:

Téma kurzu: Jak správně prezentovat a být skvělý řečník Vás v online kurzu naučí zkušený lektor Michal Hrubý a moderátorka a redaktorka ČT Soňa Porubková. Naučíte se jak překonat stres a nervozitu, jak se správně rozmluvit a artikulovat, jak správně při mluvení dýchat nebo jak s hlasem pracovat. Stane se z Vás perfektní řečník a své projevy si budete užívat.
Cílová skupina: Ti, kteří chtějí zaujmout své publikum. Lidé, které při projevu přepadá stres a nervozita. Ti, co mají problém s artikulací a není jim při projevu dobře rozumět. Ti, co se chtějí přiučit improvizaci. Lidé, kteří mají co říci a nechtějí svůj projev protrpět, ale naopak si ho užít.
Délka kurzu: 27 lekcí
Další info: Na online kurz se vztahuje garance vrácení peněz. Získáte neomezený přístup. Obdržíte certifikát o absolvování kurzu. Od řečníků s mnohaletou praxí a zkušenostmi se naučíte být řečníkem, který zaujme a je originální. Posluchače upoutáte a Vaše prezentace bude excelentní.
Požadováno: E-mail, heslo
Lektor: Soňa Porubková – moderátorka a redaktorka v České televizi a rádiu
Michal Hrubý – lektor s více jak 10letou praxí
Hodnocení:
Ohodnoťte prosím tento kurz

Jak správně prezentovat a být skvělý řečník – popis kurzu:

Pokud máte problémy se stresem a následnými vadami řeči, tak jste na správném místě. Kurz, SkrzKrk – Staň se řečníkem, je tím správným návodem pro všechny, co se potřebují zdokonalit ve vyjadřování a mluvení.

Dnes každý den hovoříme se spoustou neznámých i známých lidí. Vyjadřujeme se jinak, když sedíme s přáteli, máme poradu s nadřízeným nebo třeba v krámě s prodavačkou. Intonace a použití slov je důležitá pro každý okamžik. Naučte se ovládat svůj hlas a nezadrhávat či koktat. Jak správně prezentovat svou řeč i tělo? Naučte se to pomocí kurzu.

Na různých přednáškách či poradách, kdy máme mluvit před větší skupinou většinou neznámých lidí, míváme problémy s nervozitou a ta se následně podepíše právě na řeči. Jak asi působí koktavý a nesmyslný přednes od toho klidného a srozumitelného. Velmi kontrastně. Pokud víte, že máte s nějakými konkrétními slovy problém, snažte se je opakovat tak dlouho, až si budete jistí, že je to v pořádku. Naučte se jak správně prezentovat, není totiž nic horšího, než se nepřipravit a ztrapnit před publikem.

Moderátorka Soňa Porupková a lektor Michal Hrubý mají dlouhodobé zkušenosti s mluvením před lidmi nebo kamerou. Naučí Vás jak dobře dýchat, uklidnit svůj mozek a jak správně prezentovat. Jak artikulovat, srozumitelně vyslovovat nebo pracovat s hlasem a intonací. Všechny tyto informace Vám pomohou na cestě k lepšímu přednesu. Navíc jsou jejich videa natočená prakticky, takže si sami vyzkoušíte, jak se dá rozmluvit a jak si zopakovat těžká slova.

Základem každého úspěchu je pečlivá příprava. Na každý projev před lidmi je třeba se připravit. Vypsat si body a přemýšlet, na co by se publikum mohlo ptát, abychom nebyli případně zaskočeni. Připravit si náhradní plán a nespoléhat vždy jen na jednu jedinou věc. Výhodou je také umění improvizace, což se dá z části naučit. Staňte se výbornými řečníky a najděte v sobě to nejlepší, co můžete divákům nabídnout. Naučte se být klidní a spoléhejte na své přednosti a znalosti.

Vstoupit zdarma do kurzu Excel pro začátečníky