Co je to Bitcoin a výdělek na něm

Přejít na OBJEDNÁNÍ kurzu Obchodní angličtina pro znalé začátečníky A2

 

Co je to Bitcoin a výdělek na něm – parametry kurzu:

Téma kurzu: Ve čtyřhodinovém webináři se od experta na virtuální měny, Karla Fillnera, dozvíte vše o vydělávání, obchodování i investování na platidle budoucnosti – Bitcoinu.
Cílová skupina: Zájemci o investování a vydělávání na Bitcoinu i jiných digitálních měnách.
Délka kurzu: 4 okruhy, čtyřhodinový webinář
Další info: Záznam z webináře, po kterém se naučíte: otevřít i spravovat bitcoinovou peněženku, platit a posílat peníze kamkoliv po světě a aktivně obchodovat na různých burzách světa.
Požadováno: Jméno a příjmení, e-mail, telefon
Lektor: Karel Fillner – expert na virtuální měny
Hodnocení:
Ohodnoťte prosím tento kurz

Co je to Bitcoin a výdělek na něm – popis kurzu:

Bitcoin je platidlo budoucnosti. Tak by se dala charakterizovat jedním slovem platební síť, ve které je používaný jako kryptoměna. Vznik tohoto produktu je velmi zastřený a přesná jména nenajdete. Autor či autoři jsou pojmenování jako Satoshi Nakomoto a síť funguje od roku 2009.

Bitcoin není závislý na důvěře jeho vydavatele ani prostředníka. Aby nemohl nikdo zneužít finanční prostředky vlastníka, je k síti zajištěná kryptografie a pro provádění transakcí se používá peer-to-peer síť. Založení bitcoin peněženky je podobné jako založení vlastní banky. Jen je rozdíl, že si vše spravujete sami a ušetříte čas. Peer-to-peer a chybějící autorita zabraňují, aby někdo manipuloval s hodnotou a množstvím této měny. Není tedy možné vyvolat umělou inflaci. Měnu nemůže kontrolovat vláda, ani jiná instituce. Navíc oproti bankám, platíte za transakce pouze dobrovolný poplatek, který se pohybuje v haléřích korun.

Komunikace probíhá v sítí pomocí počítačového programu a účastníci se rozdělují na koncové uživatele a těžaře. Každý účastník se může stát uživatelem, těžařem nebo obojím. Nikdo jiný v síti nevystupuje. Platební transakce se kvůli důvěryhodnosti potvrzují několikrát, aby obě strany měly jistotu o uskutečněné platbě. Hodnota bitcoinu je dána na ekonomické rovnováze. Není jí možné přesně určit jako je to standardně u korun nebo eur. Výše záleží na nabídce a poptávce.

Webinář Jak vydělat na bitcoinu?, Vás provede problematikou této měny. Karel Fillner, expert na virtuální měny, Vám vysvětlí jak si založit a spravovat svou bitcoinovou peněženku, jak s ní platit kdekoliv po světě a jak obchodovat na různých burzách světa. Dozvíte se rozdíly mezi běžnou měnou a bitcoiny, informace o investicích a spekulacích ohledně virtuálních měn, možností využití v podnikání nebo třeba principy podnikání na bitcoinové burze.
Bitcoin nabízí takových možností, že už spoustu lidí ho využívá. Staňte se i Vy uživateli bitcoin peněženky a naučte se platit virtuálním měnou.

Přejít na OBJEDNÁNÍ kurzu Obchodní angličtina pro znalé začátečníky A2