Jak začít psát blog

Vstoupit zdarma do kurzu Excel pro začátečníky
(při prvním vstupu do kurzu je třeba provést bezplatnou registraci, po kliknutí tedy budete požádáni o vyplnění e-mailu a hesla, ihned poté Vám bude kurz zpřístupněn)

 

Jak začít psát blog – parametry kurzu:

Téma kurzu: Jak začít psát blog Vás v online kurzu naučí Jan Markel, který má v této oblasti bohaté zkušenosti. Dozvíte se, jak několikanásobně zvýšit návštěvnost Vašeho blogu, jak tvořit obsah, který se virálně šíří, nebo jak pomocí blogu získávat zákazníky a začít tak i vydělávat.
Cílová skupina: Blogeři, kteří chtějí rapidně zvýšit návštěvnost svého blogu. Ti, kteří chtějí díky blogu získávat i zákazníky a vydělávat. Všichni ti, kteří chtějí zaujmout svou cílovou skupinu, která bude články sdílet.
Délka kurzu: 15 lekcí
Další info: Na online kurz se vztahuje garance vrácení peněz. Získáte neomezený přístup. Obdržíte certifikát o absolvování kurzu. Zdarma získáte knihu Prodej svoje know-how.
Požadováno: E-mail, heslo
Lektor: Jan Markel – autor, lektor, kouč a bloger
Hodnocení:
Ohodnoťte prosím tento kurz

Jak začít psát blog – popis kurzu:

Na internetu je spoustu blogů, které jsou nepoužitelné a naprosto amatérské. Jestli máte podobný a nikdo ho nesleduje, pak je načase to změnit. Vytvořit bolg, který bude lákadlem pro čtenáře není tak těžké, když víte jak na to. Jak začít psát blog, o který bude zájem?

Kurz, Jak psát blog, kam se lidé vracejí v zástupech, Vám otevře cestu do brány vědění. Je tak neuvěřitelně naplněný informacemi, které Vám pomohou, že Vás to překvapí. Autor knihy, lektor, kouč a provozovatel jednoho z velmi navštěvovaných blogů, Jan Markel, Vás naučí jak si vytvořit blog, kam se lidé budou rádi vracet.

Vytvořte takový blog, kde lidé vydrží déle než deset vteřin. Ty jsou rozhodující. Když si otevřete jakýkoliv web, tak Vás musí zaujmout. Sami to zkuste. Najdu si tématický blog a vidím hned, zda pro mě má cenu se zdržovat déle, nebo hledat dál. Pokud takový máte, něco je špatně. Odhalte triky pomocí kurzu a vytvořte takový blog, který se bude líbit nejen Vám. Zjistěte jak začít psát blog, který bude bavit nejen Vás, ale i čtenáře.

Dozvíte se, jaká jsou pravidla chytlavého titulku, jak si naformátovat text, aby upoutal a nebyly to nesmyslné přesmyčky. Naučíte se základy SEO a jak můžete ovlivnit návštěvnost. Důležitým faktorem je totiž sledování návštěníků. Zjištění na jaká témata se zaměřují, kam se vracejí, kde diskutují. Na to se zaměřte a dále rozvíjejte. Pište o věcech zajímavých a pro lidi prospěšných. Ne ty nudné okopírované články, ale vlastní kreativní texty plné emocí a iniciativy. Hned se jinak čtou a reakce na sebe nenechají dlouho čekat. Dále se věnujte grafickému zpracování. Přeplácáné stránky plné obrázků a neúčelných vzorů také nikoho nenalákají. Když je vše přehledné, uspořádáné a s jednoduchým designem, hned se na to lépe kouká. A tak uvažují i návštěvníci.

Jak začít psát blog, na který se budou návštěvníci rádi vracet? Není to tak složité, jen jde o pochopení několika základních principů a urovnání si informací v hlavě.

Vstoupit zdarma do kurzu Excel pro začátečníky