Vstoupit zdarma do kurzu Pletení z pedigu
(při prvním vstupu do kurzu je třeba provést bezplatnou registraci, po kliknutí tedy budete požádáni o vyplnění e-mailu a hesla, ihned poté Vám bude kurz zpřístupněn)

 

Pedig pro pokročilé – parametry kurzu:

Téma kurzu: Pedig pro pokročilé je pokračováním velice úspěšného původního kurzu o pletení z pedigu. V jeho pokračování se naučíte pokročilejší techniky pletení, budete umět např. oplést demižon nebo uplést košík na houby (včetně uch a zavírek).
Cílová skupina: Většinou ženy bez rozdílu věku, kteří si chtějí prohloubit své znalosti z pletení pedigu.
Délka kurzu: 8 kapitol, průměrná doba každé 30 minut
Další info: Možnost diskuze s lektorem a sdílení fotografií svých výtvorů na stránkách kurzu.
Požadováno: Jméno (bez příjmení), e-mail
Lektor: Karla „Kajjka“ Hátleová
Hodnocení:
Ohodnoťte prosím tento kurz

Pedig pro pokročilé – textový přepis videa:

Dobrý den, jmenuji se Karla Hátleová, ale pokud mne znáte, tak mě spíš znáte jako „Kajjku“, to proto, že pod tímto jménem už bezmála 10 let píšu knihy, spolupracuji s různými časopisy, jako je např. Praktická žena, a samozřejmě vedu výtvarné kurzy.

Pedig patří mezi moje oblíbené a je takovou stálicí. Pletení z pedigu bylo také předmětem předchozího dílu, který jsem pro Vás ve spolupráci s Kurzy pro radost natočila, a teď Vám přináším jeho pokračování.

V prvním díle se naučíte plést zvonečky z pedigu, které jsou krásnou dekorací nejenom na Vánoce, a potom v následujících dílech se naučíte pletení pro pokročilejší. Nebudeme se už tolik zabývat začátky, protože ty už byste měli znát z předchozích dílů, ale budeme se už zabývat pokročilejším pletením, naučíte se pletení ucha, složitějších zavírek i hezkých vazeb. Těším se s Vámi na shledanou.

Vstoupit zdarma do kurzu Pletení z pedigu