Vydání vlastní knihy - levně a jednoduše

Vstoupit zdarma do kurzu Excel pro začátečníky
(při prvním vstupu do kurzu je třeba provést bezplatnou registraci, po kliknutí tedy budete požádáni o vyplnění e-mailu a hesla, ihned poté Vám bude kurz zpřístupněn)

 

Vydání vlastní knihy – levně a jednoduše – parametry kurzu:

Téma kurzu: Jiří Nosek, který má mnoholeté zkušenosti s knižním marketingem, Vám v online kurzu Vydání vlastní knihy – levně a jednoduše vysvětlí vše, co k vydání vlastní knihy potřebujete znát. Dozvíte se, jaké aspekty vydání knihy prodražují, jak knihu vydat nejlevněji v odlišných množstvích, jaký je postup a plánování výroby i jak na efektivní propagaci.
Cílová skupina: Autoři s omezeným rozpočtem na vydání knihy. Ti, kteří by si rádi vydali svou knihu, ale neví, jak na to. Všichni ti, kdo se potřebují zorientovat v problematice vydávání knih. Autoři se zájmem o zisk na vydávaných knihách.
Délka kurzu: 18 lekcí
Další info: Na online kurz se vztahuje 30denní garance vrácení peněz. Získáte neomezený přístup. Zdarma obdržíte 2 e-booky a seznam užitečných odkazů.
Požadováno: E-mail, heslo
Lektor: Jiří Nosek
Hodnocení:
Ohodnoťte prosím tento kurz

Vydání vlastní knihy – levně a jednoduše – popis kurzu:

Myslíte si, že vydání vlastní knihy je finančně náročné a fyzicky nereálné? Tak to se mýlíte. Kurz, Vydej svoji knihu levně, Vás přesvědčí, že to naopak lze a navíc to není tak složité, jak se možná zdá.

Nad čím se musíte nejdřív zamyslet, proč vlastně chcete knihu vydat. Závisí na tom totiž množství kusů a také způsob úpravy. Je totiž rozdíl vydat dvě knihy jako dárek, nebo jich vydat pět set a prodávat je. V případě vydání dvou knih, můžete většinu práce udělat sami (grafický design, formát) a pak jen knihy zašlete do grafické tiskárny, pokud ale budete vydávat větší množství, potřebujete na pomoc nakladatelství, které Vám pomůže s distribucí a korekturou. I tak ale můžete většinu práce zvládnout sami a tím samozřejmě ušetřit peníze.

Lektor kurzu Jiří Nosek sám v nakladatelství pracuje a má několikaleté zkušenosti s knižním marketingem. Vydal více než sto knih a je autorem prvního eBooku o knižním marketingu v České republice. O činnosti toho ví velmi mnoho a rád Vás seznámí se vším potřebným. V kurzu navíc získáte cenný materiál s názvem, Výroba knihy SAMODOMO, kde je popis krok za krokem na vydání vlastní knihy. Pokud totiž chcete vydat knihu, neznamená to jen napsat text, ale i práce okolo.

Při vydání vlastní knihy Vás upozorní na to jak při výrobě ušetřit, jak vydělat na prodeji, jak určit cenu knihy a jak knihu financovat z cizích zdrojů. Dozvíte se, co je ISBN a co s ním souvisí, co je ofsetový a digitální tisk nebo jak poutavě vyrobit obálku knihy, která jí bude prodávat.

Pokud jste již rozhodnutí vydat si knihu na vlastní náklady, určitě nad kurzem neváhejte. Přinese Vám důležité rady a připomínky, které využijete v praxi. Například pak nebudete překvapeni, když po Vás bude chtít grafik obrázek v rozlišení 300dpi nebo bude potřebovat spad. Že nevíte, o co jde, tak to jste o krok pozadu. Pusťte si kurz a buďte připraveni.

Vstoupit zdarma do kurzu Excel pro začátečníky