Jak napsat životopis

Vstoupit zdarma do kurzu Excel pro začátečníky
(při prvním vstupu do kurzu je třeba provést bezplatnou registraci, po kliknutí tedy budete požádáni o vyplnění e-mailu a hesla, ihned poté Vám bude kurz zpřístupněn)

 

Jak napsat životopis – parametry kurzu:

Téma kurzu: Mgr. Marta Nesbitt Vám v kurzu jako personalistka s mnohaletou praxí vysvětlí, jak napsat životopis, který zaujme od začátku do konce. Dozvíte se, co personalisty na Vašem CV zajímá a co v něm hledají, jaký je vhodný grafický styl nebo jak zaujmout motivačním dopisem.
Cílová skupina: Všichni, kteří hledají nové pracovní uplatnění, absolventi, manažeři, kteří se ucházejí o vedení projektu, zaměstnanci, kteří usilují o lepší pracovní pozici.
Délka kurzu: 7 lekcí
Další info: Na online kurz se vztahuje 30denní garance vrácení peněz. Získáte neomezený přístup. Obdržíte certifikát o absolvování kurzu. Zdarma získáte několik brožur a e-booků a pracovní sešit. Kurzem Vás provede lektorka s mnohaletou praxí v největších mezinárodních korporacích.
Požadováno: E-mail, heslo
Lektor: Mgr. Marta Nesbitt – personalistka, nezávislý kariérový kouč
Hodnocení:
Jak napsat životopis
100% (1x)

Jak napsat životopis – popis kurzu:

Životopis vypovídá o našem charakteru a pracovních zkušenostech. Měl by to být ten nejlepší marketingový dokument, který nás skvěle prodá a pomůže nám sehnat lepší práci. Vypadá ten Váš tak, že na první pohled zaujme, nebo je to jen nudný omšelý formulář, okopírovaný z internetu?

Denně je rozesíláno hromady životopisů a personalisté je rozhodně nečtou celé. Podle zkušeností paní Nesbitt, stráví personální pracovník maximálně sedm vteřin nad Vaším životopisem a během tohoto času zhodnotí, jestli Vám dá šanci a bude číst dál. Mgr. Marta Nesbitt má více než dvanáctileté zkušenosti v personalistice a nyní pracuje jako HR Advisor. Její kurz, Jak napsat perfektní životopis, je vynikajícím pomocníkem, který Vám poradí jak napsat životopis na úrovni. Navíc dostanete ke kurzu spoustu elektronických materiálů, které si můžete kdykoliv otevřít a utřídit si podle nich znalosti, získané spolu s kurzem.

Když se podíváte na své CV, myslíte, že je perfektní? Dnešní doba klade vyšší a vyšší nároky na uchazeče o zaměstnání. Životopis nejsou jen osobní data, výpis škol, zaměstnavatelů a na závěr nějaké hobby se dvěma větami o charakteru. Jedním slovem, tohle je nuda. Tak jak napsat životopis, který by uspokojil zaměstnavatele a oko personalisty?

Pro začátek zahrňte do úvodu jen pár základních údajů o sobě. Pak stačí napsat úžasný profesní profil, orientovaný na pozici, o kterou se ucházíte a poté výpis pracovních míst. Tyto informace mají být o Vašich znalostech a dovednostech. Výpis nemá vypadat jako seznam činností ze slovníku, ale propracovaný popis toho, co jste dokázali, co jste se naučili a čím přispěli do minulé práce. Zaměstnavatel rád vidí, čím jste zlepšili fungování firmy a čím můžete přispět do té jeho. Podle těchto informací si představí Váš ideální profil a lépe rozhodne, zda Vás příjme.

Sestavit perfektní životopis dá trochu práce, ale o to více nabídek Vám přinese. Nebojte se sepsat všechna data a informace, které Vám pomohou a přemýšlejte jak napsat životopis, který Vám zajistí lepší práci. Věřte, že tento kurz je tím správným návodem.

Vstoupit zdarma do kurzu Excel pro začátečníky