Vstoupit zdarma do kurzu FIMO - květinová louka
(při prvním vstupu do kurzu je třeba provést bezplatnou registraci, po kliknutí tedy budete požádáni o vyplnění e-mailu a hesla, ihned poté Vám bude kurz zpřístupněn)

 

FIMO – květinová louka – parametry kurzu:

Téma kurzu: Hrátky a čarování s dnes tolik populární FIMO hmotou. Naučte se během chvíle tvořit jedinečné výrobky.
Cílová skupina: Všichni, které baví vytvářet originální výrobky vlastními silami za pomoci moderní technologie.
Délka kurzu: 11 kapitol, průměrná doba každé 25 minut
Další info: Možnost stažení doprovodných materiálů a diskuze s lektorem na stránkách kurzu.
Požadováno: Jméno (bez příjmení), e-mail
Lektor: Monika Brýdová
Hodnocení:
FIMO – květinová louka
100% (1x)

FIMO – květinová louka – textový přepis videa:

Dobrý den, jmenuji se Monika Brýdová a ráda bych Vás naučila práci s polymerovou hmotou FIMO. Možná se ptáte, co je to polymerová hmota? Těm, kdo ji vůbec neznají, to bude připadat, že je to vlastně taková modelína. Já tomu říkám modelína pro dospělé, protože má široké spektrum využití a my si ukážeme, jak z ní udělat krásné šperky s květinovými motivy.

Možná bych Vám ještě měla říci, že tato hmota je silně návyková. To proto, že když už jednou s ní začnete pracovat, tak se do ní určitě zamilujete. Důkazem jsem i já osobně, protože jsem sice začínala se širokým záběrem technik, ale v posledních letech zůstávám věrna polymerovým hmotám. Důkazem o tom jsou čtyři knížky, které jsem v poslední době o této hmotě napsala. Doufám, že tak jak zaujaly moje knihy, tak Vás zaujmu i já v tomto videu, protože je rozdíl vidět a číst. Vidět je mnohem důležitější, budete mi koukat pod ruce, budete vidět přesně, jak to dělám, aby ten výsledek byl úplně dokonalý.

Protože ne všichni máte čas přijít na moje kurzy, které pořádám, a často mi píšete, že jste z daleka a nemáte poblíž ani Prahu, ani Brno, právě pro Vás jsem připravila tyto kurzy, abyste mohli pracovat doma sami pod mým vedením. Takže pokud máte zájem, klikněte na tlačítko a spusťte si hned mé první video. V něm si již ukážeme, jak zpracovávat hmotu a jak vytvořit základní, jednoduchý vzor.

Vstoupit zdarma do kurzu FIMO - květinová louka