Numerologie a životní číslo

Vstoupit zdarma do kurzu Excel pro začátečníky
(při prvním vstupu do kurzu je třeba provést bezplatnou registraci, po kliknutí tedy budete požádáni o vyplnění e-mailu a hesla, ihned poté Vám bude kurz zpřístupněn)

 

Numerologie a životní číslo – parametry kurzu:

Téma kurzu: Lektorka s několikaletou praxí, Eva Baková, Vás v tomto jedinečném online kurzu seznámí s numerologií a životními čísly. Naučíte se spočítat si své životní číslo, dozvíte se, jak Vám jeho znalost může pomoci v životě a naleznete odpovědi na základní životní otázky.
Cílová skupina: Ti, kteří se chtějí seznámit s numerologií a poznat její skryté možnosti. Všichni, kteří se chtějí více poznat a začít se sebou lépe pracovat.
Délka kurzu: 20 lekcí
Další info: Na online kurz se vztahuje garance vrácení peněz. Získáte neomezený přístup. Obdržíte certifikát o absolvování kurzu. Přední česká numeroložka Vám pomůže v osobním i profesním rozvoji.
Požadováno: E-mail, heslo
Lektor: Eva Baková – lektorka Bakovy školy numerologie
Hodnocení:
Ohodnoťte prosím tento kurz

Numerologie a životní číslo – popis kurzu:

Numerologie je obor zabývající se významem čísla. Zde se jedná hlavně o naše životní číslo. Číslo, které nám ukáže směr bytí a úspěchu. Číslo, na jehož základě jsme schopni vytvořit si budoucnost a ovlivnit naše příští kroky.

Numerologie a životní čísla je kurzem, který Vám ukáže, jak si své číslo spočítat a jak s ním dál pracovat. Jaký vliv mají mezisoučty a jak ovlivnit průběh našeho života pomocí jejich zjištění. Eva Baková je ředitelkou Bakovy školy numerologie a čísly se zabývá několik let. Pomáhá lidem nalézt své životní poslání a řešení osobních či pracovních vztahů.

Různé iracionální či pseudovědecké významy čísel, tak by se dala označit numerologie. Jedná se o reálné jevy, kdy si číslo můžeme vyjádřit logicky, nebo pozorováním oblohy a získáváním složitějších soustav výkladu. Některá čísla mají své pevné významy (př. 2 – pár), nebo pak odvozené, kde se jedná o symboliku z historie. Jedná se například o egyptskou nebo babylonskou symboliku. V Číně třeba odvozují čísla od podobnosti slov. Numerologie je zařazována do rámce starověké gnózy a středověké kabaly. Gnóze je antické duchovní hnutí, zejména řazené do hinduismu a kabala je židovská mystika. Všechny tyto historické momenty mají vliv na výpočet životního čísla a pomocí jeho zjištění, jsme schopni najít svůj směr. Samotný výpočet je tak jednoduchý, že ho s kurzem zvládnete bez problémů.

Z data našeho narození se dá zjistit spoustu informací. Od jistých vlastností, které jsou pro nás přirozené a neměnné, až po budoucnost, která nás čeká. Dokážeme oddělit reálný svět od toho duchovního a zapracovat na svých nevýhodách a nedostatcích. Otevřte dveře životnímu číslu a zjistěte, jak změnit dosavadní život. Pomocí kurzu to dokážete sami a jednoduše v pohodlí domova. Pokud Vám pouhé číslo pomůže změnit Vaši budoucnost a ovlivnit některé kroky, tak proč to nezkusit. Neváhejte a najděte svůj životní cíl.

Vstoupit zdarma do kurzu Excel pro začátečníky