Vstoupit zdarma do kurzu Mistrovství Svádění

 

Mistrovství Svádění – parametry kurzu:

Téma kurzu: Naučit muže svádět atraktivní ženy a dívky (není to o vzhledu ani o penězích).
Cílová skupina: Muži různého věku, kterým se nedaří navázat partnerský vztah s dívkou nebo ženou.
Délka kurzu: Více jak 3 měsíce (intenzivní výuka).
Další info: Bonus: E-book 10 největších chyb, kterými holku zaručeně odradíš.
Požadováno: Jméno (bez příjmení), e-mail
Lektor: David Hůrka
Hodnocení:
Mistrovství Svádění
76% (5x)

Mistrovství Svádění – textový přepis videa:

Zdraví Vás David Hůrka z Mistrovství Svádění. Jsem opravdu moc rád, že sledujete toto video. Popravdě bych si něco takového přál na svých začátcích, ušetřilo by mi to mnoho času a zbavilo velké frustrace.

Jako lektor svádění pracuji již 5 let, za tu dobu jsem oslovil několik tisíc sexy dívek a žen. Určitě jste si nemohli nevšimnout, že vzhledově vypadám jinak, než většina z vás. A touto cestou Vám chci sdělit, že když mám úspěch u atraktivních žen já, tak to opravdu není jen o vzhledu. Je to o vědění, jak úspěchu dosáhnout, které jsem ověřoval v praxi tak intenzivně, že by to vydalo za zkušenosti stovek nesmělých mužů. A protože jsem připravil tento trénink, tak úspěch u žen můžete mít i stoprocentně Vy.

Asi jste se někdy ocitli v situaci, kdy jste si říkali, že na tuhle holku nemáte, tu nemůžete získat. A proč vlastně? Měli jste nízké sebevědomí? Myslíte si, že nejste dost pohledný? Nebo že je to o penězích? Či jste si dopředu vsugerovali, že by Vás stejně odmítla? Velmi rád Vám otevřu oči, že můžete i Vy získat téměř jakoukoliv dívku, kterou budete chtít. Naučím Vás pochopit, jak ženy myslí, na vnitřní běžně neviditelné úrovni a jak toho můžete využít, upoutat je, získat je a hravě svést. Pohlédněte se mnou za tu oponu nepoznání.

Možná znáte ze svého okolí někoho, na koho se holky vyloženě lepí. Jak jen to dělá? Víte doopravdy jaké je to tajemství? A jak by Vám bylo, kdyby se na Vás každá kočka usmívala a ohlížela se za Vámi? Skvěle! Tento pocit zažívám denně i přes to, že se vzhledově liším. Tak to prožívejte také. Už brzy se rád o tajné klíče k ženské mysli a o hlavní znalosti a dovednosti s Vámi rád podělím.

Možná si pamatujete na doby, kdy Vám ženy říkaly NE – o tebe nemám zájem. Možná to neřekly přímo, ale výsledek byl stejný. Víte opravdu, co jste udělali špatně? Proč Vám ani nevěnovali svoji pozornost? Nyní si představte, že byste dokázali odmítnutí nejen změnit v souhlas, ale dokonce si ji i dokázali odvést domů. Už jste si to představili? Tak klidně přidejte na intenzitě, protože nad tajemstvími a triky, které Vás naučím, a tím, jaký vliv to bude mít na Vaše sebevědomí, budete žasnout.

Připravil jsem si proto pro Vás online kurz Mistrovství Svádění, kde Vám odhalím krok za krokem tajemství, jak být doslova obletován ženami jako zakladatele Playboye. Ztratíte zábrany z oslovení žen, zlepšíte své komunikativní dovednosti, začnete mít svůj vlastní styl podobně jako má James Bond.

Naučíte se mnohé fígle, triky, vychytávky, kterými upoutáte spousty atraktivních žen a naučíte se hravě svést. Stanete se pro ženy minimálně o sto procent atraktivnější. Stanete se zkrátka pravým alfa samcem. Budete muž s velkým M, kterého musí mít. Chcete jím být? Chcete je mít omotané kolem prstu? Chcete se to naučit?

Právě nyní máte jedinečnou možnost z pohodlí Vašeho domova začít měnit svůj život k lepšímu. Zažít pozitivní změnu, která Vám dá větší chuť a energii do života. Dá Vám moc získat ženy, o kterým se Vám dosud jen zdálo ve snech. A Vy do tohoto kurzu můžete dnes zdarma vstoupit.

Chcete-li tedy skoncovat s neúspěchy a s trapnými okamžiky, následujte mě a budete překvapeni, jak rychle Vás ženy přestanou odmítat a ignorovat. Začněte žít naplno! Třeba tak, že zkopírujete můj postup, ve kterém Vám prozradím, co jsem udělal. Že jsem během 5 minut přitáhl tolik žen, že si ta sedmá ztěžovala, že nebyla políbená jako první. Kolik znáte mužů, kteří toto dokáží? Mimochodem, pokud nějaké takové znáte a nejsem to já, tak Vám garantuji, že nedokáží vysvětlit, jak to dělají tak, aby Vás to naučili.

Chtěl bych Vám nyní darovat svou elektronickou knihu nazvanou 10 největších chyb, kterými holku zaručeně odradíš. Najdete v ní to nejlepší, co jsem v českém prostředí za léta praxe a tisíců oslovených žen vypozoroval. Jednou z nejčastějších chyb je to, že holce dáváte vyšší hodnotu, než máte Vy sám. To znamená, že jí ukazujete, že je například chytřejší než Vy, že je hezčí než Vy, že k ní vzhlížíte. Zkrátka chováte se jako osel honící se za mrkví. A proč vlastně? Proč se jí snažíte podlézat, lichotit? Stop! Tím ji vždy jen od sebe odradíte. Ano, ukazujete té slečně či ženě, že si nevěříte. Žena pak o Vás přestává mít zájem. Jste jen další milý kluk, se kterým si může hrát jako kočka s myší. Ne! Je čas na změnu.

Další časté chyby, kterých je důležité se vyvarovat naleznete právě v této elektronické knize, kterou Vám rád zdarma obratem zašlu, proto klikněte na tlačítko u videa a vstupte zdarma do kurzu, na uvedený mail Vám pak elektronickou knihu zašlu. Nyní můžete být zvědaví na to, co se brzy dozvíte. Máte se opravdu na co těšit. Zatím se mějte.

Vstoupit zdarma do kurzu Mistrovství Svádění