Bitcoin - komplexní kurz

Vstoupit zdarma do kurzu Excel pro začátečníky
(při prvním vstupu do kurzu je třeba provést bezplatnou registraci, po kliknutí tedy budete požádáni o vyplnění e-mailu a hesla, ihned poté Vám bude kurz zpřístupněn)

 

Bitcoin – komplexní kurz – parametry kurzu:

Téma kurzu: Expert na virtuální měny, Karel Fillner, Vás v online kurzu seznámí s populární digitální měnou současnosti – Bitcoinem. Dozvíte se, jakým způsobem měna funguje, jak si založit a spravovat bitcoinovou peněženku, jak se dostat na burzu s bitcoiny i jaké mají využití v běžném i podnikatelském životě.
Cílová skupina: Začátečníci, které virtuální měna zajímá. Zájemci o obchodování na bitcoinové burze. Investoři, podnikatelé i obchodníci.
Délka kurzu: 20 lekcí
Další info: Na online kurz se vztahuje garance vrácení peněz. Získáte neomezený přístup. Obdržíte certifikát o absolvování kurzu. Získáte komplexní informace k tomu, abyste Bitcoiny mohli okamžitě používat i abyste se dostali na bitcoinovou burzu.
Požadováno: E-mail, heslo
Lektor: Karel Fillner – expert na virtuální měny
Hodnocení:
Ohodnoťte prosím tento kurz

Bitcoin – komplexní kurz – popis kurzu:

Bitcoin je kryptoměna, která ovládne trh s elektronickým oběživem. Síť funguje od roku 2009 a unikátnost spočívá v absolutní decentralizaci. Vznik tohoto produktu není úplně jasný a jeho autoři jsou zcela neznámí.

Bitcoin je navržen tak, aby nikdo nemohl sledovat pohyb měny a aby nedošlo k padělání či zabavování účtů. Nemůže dojít ani k inflaci či ovládání peněžních toků. Naprosto nezávislá měna. Od roku 2011 se pořádají, na téma Bitcoin, konference po celém světě, je totiž o informace velký zájem a Vy máte jedinečnou možnost získat je právě s kurzem.

Kurz, Jak na Bitcoin – krok za krokem, Vás uvede do světa virtuální měny a Vy se naučíte jak ji používat. Dozvíte se historii vzniku a porovnání mezi klasickou měnou a tou viruální. Zjistíte, na jakých principech je založené fungování, jak si založit bitcoinovou peněženku, jak jí dále spravovat a jak s ní platit kdekoliv po světě. Zjistíte, jak investovat a jaká jsou možná rizika. Vším Vás provede Karel Fillner, expert v oblasti bitcoinu a virtuálních měn. Jeho znalosti Vás přesvědčí o vlastním užívání.

Bitcoin zajišťuje zcela anonymní držení a převod měny. Můžete mít peníze uložené v počítači nebo zcela offline na papíře. I offline lze totiž vygenerovat adresu. Dále je tu síť peer-to-peer, což je zobecňující vědecká metoda, pomocí které je komukoliv zabráněno manipulovat se zásobou peněz. Základní dělení uživatelů je na těžaře a koncové uživatele. Mezi nimi probíhají jednotlivé transakce a veškerá komunikace je vedena přes počítačový program.

Spoustu lidí přišlo na to, že Bitcoin lze využít velmi efektivně. Naučte se pracovat s online měnou a buďte napřed. Bitcoin je zcela nezávislá měna a jeho růst či pokles je zcela závislý na užívání účastníků. Hodnota je tedy dána pouze poptávkou a nabídkou na trhu a není krytá jinými komoditami. Záleží pouze na důvěře účastníků. Není těžké dostat se do světa virtuální měny, ale potřebné znalosti, které získáte v kurzu, jsou určitě potřebné.

Vstoupit zdarma do kurzu Excel pro začátečníky