Excel pro mírně pokročilé

Vstoupit zdarma do kurzu Excel pro začátečníky
(při prvním vstupu do kurzu je třeba provést bezplatnou registraci, po kliknutí tedy budete požádáni o vyplnění e-mailu a hesla, ihned poté Vám bude kurz zpřístupněn)

 

Excel pro mírně pokročilé – parametry kurzu:

Téma kurzu: Excel pro mírně pokročilé je online kurz, který Vás naučí mnoho užitečných funkcí, díky kterým prohloubíte své znalosti, zvýšíte svou kvalifikaci a uspoříte svůj drahocený čas.
Cílová skupina: Mírně pokročilí.
Délka kurzu: 7 kategorií, celkem 21 videí
Další info: Zdarma získáte pomocné materiály. Na online kurz se vztahuje 30denní garance vrácení peněz. Získáte neomezený přístup.
Požadováno: E-mail, heslo
Lektor: Jiří Benedikt – konzultant, lektor, podnikatel
Hodnocení:
Ohodnoťte prosím tento kurz

Excel pro mírně pokročilé – popis kurzu:

Tabulkový procesor Excel je dnes vyžadován na všech pracovních pozicích, kde je v rámci užívání počítač. Tabulky, grafy a funkce, které nabízí, jsou spolehlivým pomocníkem a rádcem.

Kurz Excel pro mírně pokročilé, je přesně pro uživatele, který se potřebuje zdokonalit ve svých znalostech a umět v rámci nových vědomostí uspořit čas. Pokud umíte pouze základy, tak ty Vám k hledání nového místa nestačí. Na administrativních, manažerských nebo technických pozicích budete potřebovat rozsáhlejší znalost Excelu. Můžete ho využít v rámci účetnictví, obchodních záznamů, ekonomických databází nebo finančních analýz. Excel pro mírně pokročilé Vám ukáže užitečné funkce, které jste doteď třeba neznali a pomohou v rámci těchto pracovních míst najít své uplatnění.

Kurzem Vás provede Jiří Benedikt. Jako konzultant a lektor ví přesně, jaké oblasti Excelu jsou v zaměstnání důležité. Sám s ním pracoval a zdokonalil své znalosti na takovou úroveň, že může přednášet a vést kurzy. Práce s tabulkami ho baví a rád své zkušenosti předává dál.

Excel pro mírně pokročilé je rozdělen do 7 kategorií, které obsahují výuková videa. Navíc si můžete zdarma vytisknout pomocné materiály, které Vám pomohou jednotlivé kroky lépe poznat a problematiku pochopit. Například se naučíte triky pro zrychlení práce, podmíněné formátování, filtrování nebo práci s textem. Videa jsou postavená tak, aby jim rozuměl opravdu každý.

Excel nabízí nejen matematické funkce, ale i statistické či finanční. Pomůže Vám v grafické prezentaci dat nebo možnostech provádět analýzy či rozbory. Excel je nejpoužívanějším nástrojem pro uživatele počítačů, takže je jasné, že základní znalost Vám nestačí. Už více než před dvaceti lety byl procesor spuštěn a ihned se velmi rychle ujal. Zdokonalil se do dnešní podoby a pomáhá v mnoha společnostech ulehčit práci. Je na místě, abyste i Vy uměli s Excelem pracovat na takové úrovni, jaká je v dnešní době žádána. Kurz je nejefektivnějším způsobem jak zvýšit svou kvalifikaci. Pusťte si Excel pro mírně pokročilé a prohlubte své dovednosti.

Vstoupit zdarma do kurzu Excel pro začátečníky