Vstoupit zdarma do kurzu Zdobení dortů
(při prvním vstupu do kurzu je třeba provést bezplatnou registraci, po kliknutí tedy budete požádáni o vyplnění e-mailu a hesla, ihned poté Vám bude kurz zpřístupněn)

 

Zdobení dortů – parametry kurzu:

Téma kurzu: Potěšte své děti, přátelé nebo známé a vyrobte jim vlastními silami a s láskou krásně nazdobený dort, který nikde nekoupí. Tento kurz Vám ukáže kompletní postup krok za krokem.
Cílová skupina: Všichni dospělí, kteří se chtějí naučit něco nového a zároveň potěšit své blízké.
Délka kurzu: 9 kapitol, průměrná doba každé 40 minut
Další info: Možnost diskuze s lektorem a sdílení fotografií svých výtvorů na stránkách kurzu.
Požadováno: Jméno (bez příjmení), e-mail
Lektor: Zdeňka Michnová
Hodnocení:
Ohodnoťte prosím tento kurz

Zdobení dortů – textový přepis videa:

Dobrý den, chystáte nějakou rodinnou oslavu? Chcete potěšit své děti, přátele či známé? A co takhle krásně nazdobený dort, který je vyrobený s velkou láskou a právě od Vás? Věřím, že takový dárek udělá velkou radost, vykouzlí úsměv a rozzářené oči.

Jmenuji se Zdeňka Michnová a jsem moc ráda, že Vám prostřednictvím Kurzů pro radost pomohu takový dort nazdobit. Já sama se dekorací dortů zabývám již několik let, ale nebylo tomu vždy tak. Mé předchozí zaměstnání byly úplně v jiných oborech. Jednoho dne jsem chtěla vyrobit narozeninový dort pro svou dceru a samozřejmě jsem chtěla, aby byl ten nejkrásnější, aby z něho měla velkou radost a aby byla na svou mámu pyšná. Rozhlížela jsem se, čím dort nazdobit, jaké jsou možnosti. Možností bylo spousta, ale ne až tak dostupných, jak bych si představovala. Časem jsem se rozhodla, že budu dělat to, co mě skutečně baví. Otevřela jsem si prodejnu cukrářských potřeb a začala provádět kurzy dekorací dortů.

Spoustu postupů jsem si nastudovala sama a absolvovala jsem také hodně kurzů. Samozřejmě hodně času zabralo opakované trénování a věřte, nikdy se nic nepovedlo hned napoprvé. Jsem moc ráda, že jsem se mohla stát proškoleným a certifikovaným lektorem od anglické firmy PME pro kurzy dekorací dortů.

Vy však tohle všechno absolvovat nemusíte, od toho jsem tady já, abych Vám ušetřila Váš čas prostřednictvím Kurzů pro radost. Nabízím Vám tři kurzy zdarma, kdy se naučíte základy práce s potahovacími hmotami, barvení gelovými barvami, vymodelování růží a vymodelování krásné bohaté mašle.

Máte-li chuť vyrobit si svůj vlastní dort, stačí kliknout na tlačítko a pustit se se mnou do práce. Moc se na Vaše výrobky těším a doufám, že se s nimi podělíte v naší fotogalerii.

Vstoupit zdarma do kurzu Zdobení dortů