Zákony atraktivity

Vstoupit zdarma do kurzu Mistrovství Svádění

 

Zákony atraktivity – parametry kurzu:

Téma kurzu: Naučit muže zákonům atraktivity, umění seznamování, umění přirozené přitažlivosti a pochopení ženského myšlení.
Cílová skupina: Muži, kteří chtějí najít dívku či ženu svých snů, chtějí mít šťastný vztah nebo divokou milenku.
Délka kurzu: 3 týdny (intenzivní výuka).
Další info: Bonus: Čím muži odrazují ženy, aneb 19 největších prohřešků.
Požadováno: E-mail
Lektor: David Hůrka
Hodnocení:
Zákony atraktivity
60% (2x)

Zákony atraktivity – textový přepis videa:

Dobrý den, zdraví Vás David Hůrka, kouč mezilidských vztahů a autor mnoha tréninků pro muže.

David začal sdílet své know-how před 6 lety a nastartoval tak svou profesionální kariéru jako kouč. Jeho tréninky a semináři prošlo už přes 875 mužů, kterým změnil život. Když může on, můžete i Vy! Toto je seriózní online trénink, jenž Vám ve 3 týdnech ukáže cestu, jak se stát opravdovým Mužem.

Připravil jsem pro Vás reportáž z terénu, o tom, jak podle žen vypadá opravdu atraktivní muž. Výsledkem bylo zjištění, co je pro ženy atraktivita a co zase není. Co jsou muži s velkým M. Že jich je málo? Nebo hodně? Říkaly, že jich je málo. Chtějí jich více, mají to mít!

Právě přichází nový revoluční tréning Zákony atraktivity, sledujte ho a nikdy nebude nic jako dřív. A já Vám garantuju 100% úspěch ve Vašem životě.

Jak ženám vyjádřit sympatie, aby přeskočila jiskra? Já myslím, že už je na čase s tím něco udělat. Naučit se umění seznamování, umění přirozené přitažlivosti a atraktivity a pochopit ženské myšlení. Porozumět tzv. zákonům atraktivity, které tu byly už od pradávna. Dojít k podstatě toho, proč se někteří muži a ženy silně přitahují a doslova to mezi nimi jiskří. Zajímá Vás to? Chtěli byste to umět? Být takovým mužem, po kterém ženy šílí? Nemohou mu odolat a dokonce ho i samy svádějí? To není pohádka ani sen, tohle může být právě Vaše realita, když si to teď dovolíte připustit. Tyto zákony atraktivity existují a mě trvalo dost dlouho, než mi to vše do sebe dokonale zapadlo a zformuloval jsem to do komplexního systému. Za poslední roky jsem natočil na základě své dlouholeté praxe několik video tréninků, napsal desítky e-booků a uspořádal tři desítky živých tréninků a konferencí. Nyní tak přicházím na svět s něčím, na co jsem právem hrdý a Vás to posune raketovou rychlostí.

Chcete najít ženu svých snů a mít s ní úžasný život? Šťastný vztah? Divokou milenku? Neptat se, neprosit, ale brát si, užívat si, vychutnávat si vše, co Vám život nabízí? Nebo jen prohloubit svůj vztah a pojistit si, že pro svou ženu budete vždy číslo 1. Ať tak či tak, konečně jste našli vzdělávací trénink se všemi odpověďmi a vším co k tomu potřebujete znát. Klikněte na tlačítko u videa a vstupte zdarma do online kurzu Zákony atraktivity.

Vstoupit zdarma do kurzu Mistrovství Svádění