Jak vydělávat na internetu

Vstoupit zdarma do Kurzu obchodních dovedností od Pavla Fary - Radost z prodeje

 

Jak vydělávat na internetu – parametry kurzu:

Téma kurzu: V kurzu Jak vydělávat na internetu se od profesionálů, které internet živí, dozvíte krok za krokem jak dosáhnout úspěchu ve vydělávání peněz online. Lektoři David a Tomáš se s Vámi podělí o své jedinečné know-how a ukáží Vám konkrétní postupy.
Cílová skupina: Všichni ti, kteří chtějí návod krok za krokem na to, jak postupovat, aby dosáhli úspěšného vydělávání peněz na internetu.
Délka kurzu: 3 moduly, 26 videí, celkem 465 minut výuky
Požadováno: E-mail
Lektor: David & Tomáš
Hodnocení:
Jak vydělávat na internetu
80% (2x)

Jak vydělávat na internetu – popis kurzu:

David a Tomáš jsou experti na vydělávání peněz online a rozhodli se, že se o své jedinečné know-how s Vámi podělí, vytvořili tak jedinečný online kurz Jak vydělávat na internetu, kde v sekci pro začátečníky rozsáhle popisují krok za krokem jak úspěchu ve vydělávání peněz na internetu dosáhnout.

Kurz Jak vydělávat na internetu pro začátečníky obsahuje 3 moduly. Modul 1 – Doména, hosting a tvorba webové stránky – v tomto modulu se naučíte co je to doména, hosting a kde jej koupíte a budete schopni vytvořit svoji první, profesionálně vypadající webovou stránku. Modul 2 – SEO, budování obsahu a jak fungují vyhledávače – už máte vytvořenou webovou stránku a tento modul Vás naučí plnit ji obsahem, a to takovým, aby Vaše internetové stránky Seznam i Googl zobrazoval při vyhledávání co nejvýše. Modul 3 – Běžně dostupné způsoby výdělku na internetu – již máte vytvořenou webovou stránku, v ní kvalitní obsah a nyní se dozvíte jakými způsoby lze dosáhnou výdělků s potenciálem přes 100 000 Kč měsíčně.

Pokud Vás kurz Jak vydělávat na internetu zaujal, klikněte na tlačítko níže a přesvěčte se sami. Doba internetová je tu a pokud Vás již nebaví stávající zamětnání a chcete změnu, chcete být pánem svého času a být svobodní, je tento kurz přímo pro Vás.

Vstoupit zdarma do Kurzu obchodních dovedností od Pavla Fary - Radost z prodeje